Klános Beszélgető

Több
4 éve 9 hónapja #60465 Írta: Armoredwhale
Armoredwhale válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető

Harte Rrugore írta: Mi történt az STW klánnal?


A klánvezetője Trucker39, a helyettesével történő konfliktust követően, a klán tagok mindenféle értesítése és mérlegelés nélkül egyszerűen minden tagot kirúgott a klánból. Kirúgott így olyanokat is, akik a kezdetektől építették a klánt, beletolva rengeteg munkát, energiát. Olyan embereket is, akik nagyon tisztességesen, tulajdonképpen átvették az ő szerepét és szervezték a szakasz csatákat, Operation és Clan War partikat, Naval Battle csatákra ösztönözték a tagokat.

Megpróbáltam a Facebookon kulturált hangnemben megkérni, hogy a döntését gondolja át, de legalább a kommunikációtól ne vágja el a csapatot, hogy újraszerveződhessünk. Erre a következő választ kaptam: Sajnálom. A klán megszűnt. A csoportot pedig zároltam.

Mindezek után a nicknevét megváltoztatta Sagiri05-re a klán nevét Silver Dragon-ra [SDR].

Azt hiszem erre a tettére nincs mentség. Továbbá úgy gondolom, hogy aki ezek után hozzá csatlakozik, az ki van téve annak, ha ismét elborul az agya, akkor újfent kirúg mindenkit mindenféle előzetes értesítés nélkül.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Harte Rrugore

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60466 Írta: SKH
SKH válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Szia! A Te üzeneted volt az utolsó csepp a pohárban ami miatt regisztráltam és gondoltam ezentúl hozzá fogok szólni a fórumon megjelent írásokhoz! NEM tudni hogy nálatok mi volt az igazság de sajnos ez a magyarokra teljesen jellemző!!! Osztódással szaporodik a hülyeség és az idiótizmus! Az okosoknak: nem ez a játékbeli nevem /ne is keresd!/ .Folytatás a következő üziben !!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60467 Írta: SKH
SKH válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Le is lehet tiltani mert egyáltalán nem érdekel!!! :) Mikor elkezdtem a játékot beléptem egy "baráti klánba" olcsó magyar pihepuha alakulat. Ami szét vált. Megmaradt az előbb leírt majd az okosokból létrejött a huha pacal fanatikusok klánja. De eljött az újabb összeveszés és megint az osztódás. Megmaradt az előbbi és létrejött megint az okosokból /akik az egészet elindították az elején/ a Na Na Club. Ami az első kláncsata után meg is szűnt. A tagok vagyok abbahagyták vagy tovább álltak. NA EZ A KIS MAGYAR VALÓSÁG. Valós klánokról írtam csak nem akartam megsérteni senkit! De ha van fantáziád akkor megtudod fejteni hogy kikről /mely klánokról/ van szó! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60468 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Stabilabb klánt kell választani, nem csak olyan szalmalánggal élőket, melyek lemennek azzal kész...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #60469 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Sajnos a Magyar az olyan, hogy ami jó azt tönkre teszi, a rosszból rosszabbat kreál/csinál.
Képes kiforgatni, félre érteni szavakat, mondatokat és okoskodásba/szidásba loholni önmagát és másokat. stb. stb. stb..
Hát ilyen ez a MAGYAR EMBER/NÉP! :P


leopardusz tanácsát fogad meg és kész pont ennyi.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 9 hónapja Foxtrot által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60480 Írta: Harte Rrugore
Harte Rrugore válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Kibaszott hülyeség nekiállni magyarozni. Menjetek ki külföldre egy kicsit, lássatok világot ne csak a szomszéd faluig, és akkor rájöttök erre ti is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.249 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.