Technikai problémák

Több
6 éve 5 hónapja #46648 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Nekem is volt pár napja gonoszság, de a netem is elment, szóval passzolom... (UPC.. ha számít..)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46650 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Ilyen kidobásos dolog nekem régen elégé előfordult, mostanában csak heti 1-3 alkalommal, de akkor vissza is enged, állítólag mód lehet az oka, kérdés, hogy melyik és valóban az-e, mert most a terhelősebeket (hajótextúra, ilt ikoncserélők) nagyját kivettem.

Nekem most olyan furcsaságom van ,hogy néha random leugrik az fps pár pillanatra és nem értem miért, meg valamikor a betöltési idő csak úgy random megnő, tegnap 1. meccs, 19:30-ra bent voltam, aztán kövi meccs, 17:20-ra töltött be....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46652 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Én a random leesést akkor tapasztalom, mikor egy új hajó kerül rendertávba.
A winyóm most szanaszétét van, és egy pakkban elöl (5-600 giga egy pakkban, nem töredezett fájlokkal, de töredezett mappákkal..) így ennek ez az oka, a fő betöltés viszont nálam gyors... Nézz rá ezekre hátha látszik valami minta...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46653 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Technikai problémák

ledgeri írta: Én a random leesést akkor tapasztalom, mikor egy új hajó kerül rendertávba.
A winyóm most szanaszétét van, és egy pakkban elöl (5-600 giga egy pakkban, nem töredezett fájlokkal, de töredezett mappákkal..) így ennek ez az oka, a fő betöltés viszont nálam gyors... Nézz rá ezekre hátha látszik valami minta...


SSD-n van a WoWS egy ideje, bár elájulva nem vagyok a töltési időtől sem. Egyébként pár patch óta van ez így, azt már meg sem említem, hogy néha az UI is nagyon belassul, 1 zászló felrakása másodpercekre lassul. Persze ez lehet a net hibája, ha ilyenkor/folyamatosan kommunikál is a szerverrel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #46654 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Vettem, akkor passz.... Bár lehet, hogy egy meghajtó grafikont azért érdemes lehet futtatni, aztán ránézni volt-e maxoló tüske..)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #46716 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Zaszlo felrakasnal nekem is csinalja ezt a vegtelennek tuno hosszu masodpercet kell varni dolgot. Nalam is ssd van.

Nalam van egy hangos alap bugasa a jateknak, mind kikotoben mind a csataban. Menuben lepegeteskor a klikkeles pillanataban elnis hallgat, de a hosszu masodperc utan miutan felrakta a zaszlot ujra bug es zug.
Egyik frissites utan kezdte. Mondjuk mar meg szoktam, csak kivancsi lennek mas is tapasztalta-e.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.268 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.