Technikai problémák

Több
6 éve 7 hónapja #44122 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Technikai problémák
ha előtte jó volt lehet valami automatikusan állított a játék. esetleg ha feltelepítetted a geforce experience-t az szokott poénkodni hogy ő maga állít grafikai dolgokat a játékoknak csak az nem feltétlen az amit a felhasználó szeretne. nézd meg hogy ugyan úgy van-e minden beállítva a játékon belül
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44123 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Technikai problémák

AtuqShaman írta:

Storm írta: 40 fps elég szegényes :D

Igy van.
Pl en mar a 144hzes monitorral sem erem be, mert a 4 Titan Xp meg sincs hajtva rendesen.
Most varom hogy vegre kint legyenek azok az uj Predator 4K 32:9es 240Hz monitorok. Mert olyan a szemem mint egy vadaszpilotae, hogy 120fps felett is kristalytisztan latok minden apro reszletet. Es abbol is egybol 9et teszek fel hogy meglegyen a 64K elmeny. A kep szinkronban tartasat meg egy kulon quantom szamitogep vegzi ami abszolut 0 Kelvin fokra van hutve, -273,15 Celsius.

/szarkazmus off

Ez tetszett :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, AtuqShaman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44124 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Technikai problémák

James Onedin írta: Most vásároltam egy GTX 1050 2 GB OC videókártyát,ha a felbontást magasra állítom,76-tól akár 30 körüli értékre is csökken az fps-em.A proci AMD FX 4300,2x4 gb rammal.Nem akarom el hinni hogy nem fut normálisan a játék.Ötletek???


Tukrozodes effekt kozepes, egyeb tukrozodes(ssr) mimimumra. Ezek sokat tudnak egyes esetekben dobni rajta.
SSRt kikapcsolva meg maxon, fel sem tunt nekem a kulonbseg (a videokartyanak igen).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44125 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Élsimítást ha kikapcsolod, akkor az is sokat dob rajta.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44128 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Technikai problémák

Storm írta: Megszokás kérdése. Engem pl. zavar, ha 60 fps alá esik, mivel hozzá vagyok szokva. És nagyon furcsa, ha visszaesik akár 50re. Btw. neten olyat is írnak, hogy 30fps felett nincs különbség, meg hogy az emberi szem csak 30fps-ig látja a különbséget.

igy van, az felett már nem tesz különbséget az emberi szem, vagyis igy hallottam én is ;)


Amugy meg, miért zavar téged, ha 60 alá esik az fps? Mondjuk 50re... Egyáltalán hogyan veszed észre? :)
Ha lehetek kicsit gonosz, aszondanám h csak onnan, h a Fraps kijelzi neked Egy lehetséges megoldás, mi lenne ha egyszerűen kikapcsolnád a Fraps-et? :P

James Onedin írta: Most vásároltam egy GTX 1050 2 GB OC videókártyát,ha a felbontást magasra állítom,76-tól akár 30 körüli értékre is csökken az fps-em.A proci AMD FX 4300,2x4 gb rammal.Nem akarom el hinni hogy nem fut normálisan a játék.Ötletek???

A felesleges csicsákat érdemes levenni minél jobban, ahogy mondták is, élsimitást, tükröződés effekteket, füst, tüz effekt, ilyesmiket le. Csak az maradjon aminek értelme van, hajók részletessége, repcsik, táj esetleg...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44129 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Értem,csak elvileg azért vettem ilyen kártyát mert azt hittem hogy így látványosabb lesz....Egyébként vehettem volna 50%-al olcsóbbat is...Nem hinném hogy erőmű kell ennek a játéknak.No mindegy,köszönöm nektek hogy egész sokan segíteni próbáltatok!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.240 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.