Technikai problémák

Több
6 éve 8 hónapja #42642 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Ha a launcher elindul akkor a legutóbbi HSZ-em él! Ha az sem akkor ven még egy külső checker , ha ez sem segít akkor reinstall, ha az sem akkor support!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42663 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Zseniális ez a game. Egyik csatám után kihajított a login képernyőre a játék, mikor csak az exit to port-ra kattintottam (persze nem zárom ki, hogy benéztem és disconnecteltem). A gond viszont, hogy nem enged vissza. Azt írja, hogy You have been disconnected from the server. Technical issues found. Try again later vagy szaladj a supporthoz.
A vicc az, hogy megnéztem más accounttal, azzal meg működik, belépek-kilépek-belépek, csak a sajátommal van baja. Volt már valakinek hasonló problémája?


Szerk: most olvastam ledgerit, hogy neki is ilyen baja van, akkor nem nálam lesz a probléma. X account megy, Y már nem.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Shogun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42670 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Meg tudod, nem egy szeró van "SZERÓ"-ként, és lehet, hogy pont a mi account kezelőnknek rúgták ki a kábelét...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42672 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Nem lepődnék meg,mivel a wargamingnél kicsiny országunk nem tartozik a kiemelt országok közé,ezért is van annyi lag...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42683 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Nekem lagom csak akkor van ha streamelek 2700kb/s-kel, és ráindít a torrent, és elérem a maxom.
A belépési problémára is többen írták, hogy egy másik accountal simán bementek ugyanarról a gépről stb.

Pont ennél a játéknál nem gondolnám az ilyet, hisz könnyű bevétel...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42860 Írta: Tomryx
Tomryx válaszolt a következő témában: Technikai problémák
Sziasztok
Találkozott már valaki olyan hibával, hogy az egér egyszeres kattintás helyett duplán kattint? Nem mindig, de elég gyakran. Gyanúm szerint szoftveres. Abból gondolom, hogy pl amikor elindul a csata egyből a bal felső sarokba rántja az egér-mutatott a windows. Windows 7 :unsure:
Egérbeállitásokat hiába változtatom.
Gyanakodtam már olyanra is, hogy a Firefox-al ütközik valahogy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.276 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.