Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #62908 Írta: Norbert_HUN
Norbert_HUN válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez meglepetés, én tegnap kaptam 100 tokent. Be is cseréltem, de hajó semmi ... csak a szokásos zászlók meg festések és egy kis szén ...

hopp. újra olvastam , Te a napiról írtál ...
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hónapja Norbert_HUN által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #62914 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Ezt a részt ha valaki értelmezné megköszönném próbáltam fordítóval meg minimál tudással de "szolgáltatási nyilvántartásban a végső szintet" nem igazén tudok mit kezdeni. Ki fog minden jót kapni ?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #62918 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez az ingame account szintes dolog. Ugye jó pár dolog blokkolva van, míg nem szedsz össze valamennyi xp-t minden szintnél (pl kapitányod nincs míg el nem éred az egyik korai szintet, vagy zászlókat nem tudsz használni, randomba menni, stb), ha max szinten vagy akkor ezeket megkapod ami a képen van (ezek az új rewardok a szintlépéseknél, amit átdolgoztak)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #62919 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro írta: Ezt a részt ha valaki értelmezné megköszönném próbáltam fordítóval meg minimál tudással de "szolgáltatási nyilvántartásban a végső szintet" nem igazén tudok mit kezdeni. Ki fog minden jót kapni ?


A google fordító elég pontos időnként :)

"Így azok a játékosok, akik a 0.9.1 frissítés megjelenéséig már elérték a szolgáltatási nyilvántartásukban a végső szintet, 15 000 szén, 4 napos Premium Account, egy szuperkonténer és kilenc napi tárolót kapnak (öt további erőforrás-tárolóval őket), valamint a frissítéseket, az elfogyasztható álcázási mintákat, valamint a gazdasági és különleges jeleket."

A "szolgáltatási nyilvántartásukban a végső szint" az azt jelenti, hogy elérted az utolsó szintet a fejlődésben és feloldottál minden korlátozást.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hónapja szabi62 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #62923 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Hát akkor HURRÁ várjuk a csütörtököt ! Hátha utána megkapjuk a PTs jutalmat is. Ezekszerint jó a gogli csak én nem értettem a katonai nyelvet.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 2 hónapja #62926 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nagy jelentősége nincs, de már nem megszerzett xp-hez van kötve a szintlépés, hanem csataszámhoz.

Grievous írta: Ez az ingame account szintes dolog. Ugye jó pár dolog blokkolva van, míg nem szedsz össze valamennyi xp-t minden szintnél (pl kapitányod nincs míg el nem éred az egyik korai szintet, vagy zászlókat nem tudsz használni, randomba menni, stb), ha max szinten vagy akkor ezeket megkapod ami a képen van (ezek az új rewardok a szintlépéseknél, amit átdolgoztak)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.464 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.