Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #62052 Írta: Novver
Novver válaszolt a következő témában: Kérdés
Legutóbbi patch óta, ha a CTRL-t használva az ammo vagy consumable fölé viszem az egeret ingame, akkor a jobb oldalra középre dobja be az ablakot.

Példa:
Meg akartam nézni hogy a Shinonome-nak mik a torpedóinak a statjai, (nem, nem a H-t akartam lenyomni, speciel a pot sebzés érdekelt hogy hány salvot küldjek egy csatahajóra ami jött rám a sziget mögül) és nem egyből a torpedóikon fölött mutatta boxot, hanem kivágta jobb középre, egyből a képernyő szélére.

Aslain modpackból használok modoka egy kb évek óta fix modszelekcióval (1-2 újdonság ha néha befigyel) és eddig nem volt ez a gondom. Modpack nélkül safe launchban még nem próbáltam, de ez egy bug vagy új feature?
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja Novver által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62270 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
PR még egyszer. Ha én táblázat nélkül következtetéssel kiszámolom hogy 22 nap 24 óra 60 perc 500 pont/perc összeszorzom akkor megtudom kb meddig fogok eljutni? Már csak azért kérdezem mert a WG matematika terén alkotott már néhány új szabályt. Kérnék megerősítéseket hogy jól gondolom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja - 4 éve 4 hónapja #62271 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nincs itt semmi variálás a WG-től, amennyi pontod van percenként, az alapján ha felszorzod akkor kiadja, meddig jutsz el. Ha most 0-án állsz akkor 500x60x24x22=15.840.000
De ha rámész a pontodra amit percenként ad, akkor kiírja az aktuális pontjaid alapján, hogy melyik direktíváig juthatsz el a 36-ból. A 36. maga a Puerto Rico.
Nálam ez így néz ki most(2019.12.23. 10:27):

Jelenleg én a 19. jutok el jelen pontsebesség mellett, de elvileg ha minden igaz még 2-3 boost-ot tudok hozzá rakni a bal oldali, hajóépítő (shipbuilding) token-ekből.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 4 hónapja llw99 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, Jaszon, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62297 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Annyira részletes a leírása, hogy ezt is így kell megtudni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • durmi777
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 4 hónapja #62303 Írta: durmi777
durmi777 válaszolt a következő témában: Kérdés
Naponta hány tokent lehet szerezni? nekem eddig kb 23-t adott napi szinten ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 4 hónapja #62305 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés

durmi777 írta: Naponta hány tokent lehet szerezni? nekem eddig kb 23-t adott napi szinten ?


Napi küldetésekkel összesen 20 token jön 2-2-6, 2-2-6 elosztásban, valamint amíg van napi ajándék, addig 5-öt ad, kivéve az utolsó napot, mert akkor 10-et.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: durmi777

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.427 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.