Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 5 hónapja #55507 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Kérdés

hadtjuk írta: Harcostársak!
Érdeklődni szeretnék, hogy a WOWS-ba mennyire szivárognak be a WOT-ban lévő kedvezmények/ajándékok?
Nekem nagy hiányom van port-ból, a WOT-ban most hétvégén 5 csatáért dobnak egy garázshelyet.
Számíthatunk hasonlóra a WOWS-ba?


Szerintem majd Black Friday alkalmából lesznek itt nagy akciók és jobbfajta küldetések, ami mindjárt itt van :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55510 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

Rallyefan81 írta:

Szete58 írta: Most a scenario ötödik csillaga ad 300 pénzt, az pont egy kikötőhely.


Vagy, ha kicsit vársz , tuti lesz mostanában akció.
De a emlékeim szerint , az első kampányban (Science of Victory) mintha lenne többször ilyen jutalom. :dry:

Itt kiböngészheted, nekem a telefon nem adja be a legszélét az oldalanak. Nem látom a nyereményeket...... :S
wiki.wargaming.net/en/Ship:Science_of_Victory


Mindenkinek köszönöm a segítséget.

Reallyefan!
Ezek a missziók, hogy nézhetők meg játékon belül? (Hogy lássam, hol állok, azaz mire kéne gyűrnöm.)
Csillagot mire kap az ember a normál csatában?

Shogun!
Black Friday-re én is készülök. (Idén ez november 30. vagy 23. lesz?)


Szeretnék venni egy 8 szintű hajót. Jó páran közületek jogosan úgy gondolhatják, hogy nem érdemlem meg mivel még csak 5 szintű legnagyobb hajóm.
Tulajdon képen célom egy 9 szintű hajó szabad tapasztalatból való megszerzése. Mivel most csak kis hajókat fejlesztek így nincs felgyűlt xp amit szabad xp-re válthatok. Ha nagyobb tier-be érek, akkor meg a kredit szabhatja meg, hogy menyit játszhatom. (Inkább prémhajóra költök, mint prém időre.)

Az ASASHIO, TIRPITZ vagy a MASSACHUSETTS-re gondoltam. Érdekelne, hogy ti melyiket tartjátok játszhatóbbak, illetve jövedelmezőbbnek (mind kredit, mind Xp szempontjából).
Leginkább a játszhatóság érdekel, mert kedvetlenül nem fogok húzni semmilyen csilú-vilú bádogdobozt, ha egyszer unom… (Ezt sajnos már megfűzettem WOT-ba. Ott az FCM 50t-n buktam, míg a kis FCM (jakuzzi)-t meg szeretem.)

Tudom, tudom, legnagyobb kérdés az, hogy melyik fekszik nekem a legjobban. A romboló és a csatahajó szerepével tisztába vagyok. A Cirkálókkal nem igazán találom a hangsúlyt. A CV-ket meg még tanulom. Na, jó, jó: Nem igazán éreztem rájuk, pedig elsősorban miattuk kezdtem WOWS-ozni.

Jut eszembe, rombolókkal nem érzem, hogy a spot-ra xp kapnék. A csatajelentésekben hol találom a spot damage-t?

Bocsánat, hogy ilyen hosszú voltam. Meg ez nem csak egy kérdés... :blush:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja hadtjuk által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55513 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Hosszú távon prém idővel jobban jársz e szempontból, hisz minden csata alkalmával szépen gyűl a free, főleg ha van zászlód, camód is is... Huzod az ágakat, szerzed velük a tapasztalatot, pénz is folyamat jön s a free xp is 9es hajóra... Most használok egy havi nyert prémet égföld a különbség a jövedelmezőségben...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55515 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Hosszú távon prém idővel jobban jársz e szempontból, hisz minden csata alkalmával szépen gyűl a free, főleg ha van zászlód, camód is is... Huzod az ágakat, szerzed velük a tapasztalatot, pénz is folyamat jön s a free xp is 9es hajóra... Most használok egy havi nyert prémet égföld a különbség a jövedelmezőségben...


Jójó... DE. Mindig van DE és ideológia a mögött, hogy miért akar venni valaki low-tier felkészültséggel high-tier prémiumot. :evil: (szarkazmus...)
Aztán a ember meg csodálkozik a sok Tirpitzen, Atagon stb...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55517 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés

SirHiggins írta:

leopardusz írta: Hosszú távon prém idővel jobban jársz e szempontból, hisz minden csata alkalmával szépen gyűl a free, főleg ha van zászlód, camód is is... Huzod az ágakat, szerzed velük a tapasztalatot, pénz is folyamat jön s a free xp is 9es hajóra... Most használok egy havi nyert prémet égföld a különbség a jövedelmezőségben...


Jójó... DE. Mindig van DE és ideológia a mögött, hogy miért akar venni valaki low-tier felkészültséggel high-tier prémiumot. :evil: (szarkazmus...)
Aztán a ember meg csodálkozik a sok Tirpitzen, Atagon stb...


Mert a maga kárán akar tanulni! :)

Nem köll azonban lebecsülni a t5-ben megszerezhető tapasztalatot, vannak ott remek bádogladikok - a König pl. nekem mai napig tartja a killrekordomat. :)

Csatahajósként a Tirpitzet javallom: stabilan hozza a +100K nettó jövedelmet + az XP-t is. Élvezet vele harcolni, csak azt köll észben tartani, hogy a torpedói nem támadó-, hanem védőfegyverek (amellett pedig az egyik legszebb hajó a játékban).
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55521 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Hosszú távon prém idővel jobban jársz e szempontból, hisz minden csata alkalmával szépen gyűl a free, főleg ha van zászlód, camód is is... Huzod az ágakat, szerzed velük a tapasztalatot, pénz is folyamat jön s a free xp is 9es hajóra... Most használok egy havi nyert prémet égföld a különbség a jövedelmezőségben...

Nézd. Ha az ember független simán rákölt ennyit. (Vagy játszik annyit, hogy hozzávág a WG prémidőt.)
Nekem (aki egy kezemen nem tudom megszámolni gyermekeimet) mások a realitások.
Asszony, gyerekek, rendrakás, gép. De sírni e miatt nem sírhatok, mert én választottam.
A legbosszantóbb az az, ha lenne időm, de a géppark foglalt... Naponta, ha 2-3 csata megvan, akkor jó napom van. Ilyen helyzetbe, ha az ember free XP-ért szeretne 9 hajót legkifűzetőbb szerintem egy prémhajó. Azt bármikor elővehetem...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.416 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.