Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 7 hónapja #43789 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

AtuqShaman írta: Nem rombolo helyett hasznalom a cirkalot. De kezdeskor ha helyzet adja es turelmes vagy megoldhato, persze kritikus idozites is kell, ahogy irtam.

Sziget mogul szeretnek kibujni. Tegnap is azt hitte az NC is, a masik csataban meg a Baltimore hogy...aztan dehogy. Volt am menekves a viz ala reszukrol.
Lehet hasznalni, nem csak vedekezesre azokat a torpedokat.


ebben igazad van, csak a japánok nagyon nehezen tudnak bármit sziget mögül. ha lelassul, és megáll, az jellemzően nem jó neki.
én amire használni tudom a japán torpedokat az az, hogy lovoldozol, kanyarogsz, akar 11-12km-rol hatralovod a torpikat, jonnek utanad, es mikor meglatja, hogy jon az aldas, muszaj azzal foglalkoznia, igy idot ad arra, hogy messzebb keruljel. neha 1-1 torpedoba bele is futnak, de a megzavaras a lenyege, nem a sebzés.

a rombolós példát arra hoztam, hogy pl ott az Ognevoi, jó, kicsit lassabb torpedokkal, de 6km spot távval, 10 torpedot terit ami elmegy 10km-re, es bezony ha egy sorozatbol 2 bemegy, az nagyon jo.
soxor egy sem találl pedig 7-8km-rol van love, igazabol minél feljebb vagy, annál nehezebb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43797 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés
Teljesen jol mondod.
Nem is ezzel vitatkoztam. Csak felvazoltam egyeb ritka lehetoseget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43808 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés
kérdés:hogyan tudja megcsinálni egy BB,hogy kigyújtom ,eloltja és újra kigyújtom,,(dörzsölöm a kezem,milyen ügyes vagyok,majd sokáig ég.)és 3-4 másodperc múlva megint eloltja...hülyének érzem magam... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43809 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

Mcarthur73 írta: kérdés:hogyan tudja megcsinálni egy BB,hogy kigyújtom ,eloltja és újra kigyújtom,,(dörzsölöm a kezem,milyen ügyes vagyok,majd sokáig ég.)és 3-4 másodperc múlva megint eloltja...hülyének érzem magam... :(


Még lehet aktív volt a javító

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43810 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés
eloltás után még passzívan is aktív egy ideig?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43811 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

Mcarthur73 írta: eloltás után még passzívan is aktív egy ideig?

példa:
égek -> javítok -> eloltja -> még aktív mert nem járt le az idő -> meglőnek (kigyulladok) -> kiírja a játék alul hogy tűz de már javította is. -> lehet neked is írta hogy gyújtottad de már ki is aludt
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.413 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.