Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43661 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Csak a kamo bónuszai teszik meg a különbséget a Takao/atago páros között, olyannyira, hogy Takao-s replayeken az Atago stock festése van. (Az atago ingame vehető, szóval statjai látszódnak, Takao kapitányát barakkba, és nem lesz nagy különbség, mert a detect upgrade számolható.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43667 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Én Takaoba raktam az Ibuki kapitányát, olyan reward hajóként működnek mint wotban a reward tankok, nincs semmilyen prémhozamuk, de lehet kapitányt képezni.

Valakinek megvan az Atago? Akkor megnézhetnénk mennyi a camoja a 2-nek (jó lenne, ha a festés 3% camot adna, ha már nem cserélhető ilt wotban ott ad álcabónuszt)


hogy érted, hogy nem cseréhető ? tehetsz atagora bármilyen festést, más kérdés, hogy 0 kreditért van egy olyan, amelyik adja a 3% kamot, 4% szórást, meg 50% xp-t. ez ugye a kapitány xp-t jelenti jobb hijan.

9,1km összesen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43682 Írta: Durst2440
Durst2440 válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok!

Mivel a legutóbb az amerikai cirkálók topicban feltett kérdésemre ennyire sok kedves és informatív válasz érkezett így most itt is visszaélek a társaság jó szándékával és kérdezek. A rombolók esetén xp/kredit hozam szempontból érdemes szerintetek pusztás spot/spotsebzés kombinációra alapozni mint a Wot esetén vagy itt azért erőltetni kellene a torpedózást/lövöldözést is? Sajna nem erős oldalam de szeretnék ebben is fejlődni(mármint a rombizásban).

Előre is köszi a válaszokat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43683 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
A japánoknál kb egyértelmű hogy spottolsz ÉS torpedózol!
A többinél én azt mondanám, hogy helyzetfüggő, és kb fél/negyed HP-nál érdemes eégondolkozni ezen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43684 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok! Nektek is problémás eladni a blueprint zászlókért kapott angol csatahajókat? Nekem technikai problémát ír ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43685 Írta: Durst2440
Durst2440 válaszolt a következő témában: Kérdés
igen írták hogy egy kövi patchben javítják a dolgot addig sajna ott kell üdülniük a kikötődben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.356 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.