Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 8 hónapja #43427 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

Mcarthur73 írta: Nem az a lényeg,hanem ,hogyan varázsolódott a semmiből egyből 4,3km-re.ha látom,hogy jön,akkor felkészülök rá.....
(ha nem maradunk füstben,akkor mire használjuk?nem azért,hogy elrejtsen?)



de ha állsz a füstben hogy szeretnéd látni? :lol: ha másra számítottál hogy spotolja neked figyeld legközelebb, hogy rálát-e egyáltalán valaki.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43429 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés
Bakker!!!teljesen új dimenziót tártatok fel előttem...esküszöm ,én valahogy arra gondoltam,ogy: Az én füstöm,én kilátok belőle...
utólag belátom,hogy hülyén gondoltam...mert ugye a wotban a saját bokorból kilátsz,téged pedig nem látnak..valahogy ilyesmi logika alapján mozogtam...lineáris gondolkodás..:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43430 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés

Mcarthur73 írta: Srácok!Reális az,hogy ülök a füstömben a Fubukival(romboló) és hirtelen 4,3km-re totál előttem,jobbról-balra,tehát full oldalát mutatva elúszik egy Furutaka???????Honnan a ..csából került oda?természetesen simán kitorpedózott....

Egészen reális :lol:
Mivel a füstben ülsz, nem te spotoltad a rombit, valaki máshoz került túl közel. Füstben nincs spot :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43439 Írta: VIZIKANDÚR
VIZIKANDÚR válaszolt a következő témában: Kérdés

BigaC írta:

Mcarthur73 írta: Nem az a lényeg,hanem ,hogyan varázsolódott a semmiből egyből 4,3km-re.ha látom,hogy jön,akkor felkészülök rá.....
(ha nem maradunk füstben,akkor mire használjuk?nem azért,hogy elrejtsen?)


A füstből te se látsz ki, ha nem szpotol valaki kívülről vagy nem hidrózol/radarozol. A füst csak füst, szóval ahogy saját példádon látod, nem óv sem lövéstől, sem torpedótól, ezért a füstben mozogni kell, és lehetőleg olyan szögben, hogy ne teljes oldalunkat mutassuk a potenciális ellenfélnek, mert a füstbe vagy beletorpedóznak, vagy belelőnek, vagy ahogy nálad belehajóznak. Folyamatosan mozogni kell a füstben is, ezért célszerű nagyobb füstöt csinálni, nem álló helyből egy karikát. Hasznos skill ilyenkor a motor gyorsulás álló helyzetből fejlesztés, ha jön valami, gyorsabban el tudunk pucolni.

...Pontosan így ahogy mondod!....Én is számtalanszor tapasztaltam,hogy bele lőnek sőt torpedoznak a füstbe... ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43440 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha free xp-re szeretnék gyúrni,melyik hajót érdemes megvenni a prémiumok közül?
ki melyiket javasolja?ésszerű keretek között persze.. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #43444 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
+ egy gondolat:
a füst nem csak arra jó, hogy befüstölj magadnak, aztán nyugodtan torpedózgatsz, meg mittomén, sőt...
a rombi legfőbb dolga, hogy spotoljon, füsttel meg lehet védeni nemcsak magadat, hanem inkább a fókusz alatt lévő csapattársakat - főként bb-ket.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.398 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.