Német Csatahajók

Több
7 éve 11 hónapja #21161 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Német Csatahajók
Ezt a cuccot már elemezték többen is, hogy érdemes -e, van -e haszna vagy inkább csak a helyet foglalja. Az egyik elmélet szerint a jó célzókat segíti a kisebb szóráskép. A rossz célzókat viszont tovább rontja, mivel kisebb szórás miatt nem tud beakadni néha egy kósza találat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Norbee82

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #21165 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Német Csatahajók
Meditálok egy ideje, hogy átszereljek minden létező felszerelést légvédelemre, legszívesebben a hajókorlátra is géppuskákat hegesztenék, olyan légitámadásokat kapok mostanában. Gondolom a CV-játékosok jó része a felsőbb osztályokba lépett, megtanult manuálisan dobni, ráadásul most már egyre gyakoribb a 2-2 CV oldalanként, és bizony tier8 fölött a hordozók gépei úgy döngik körül a Tirpitzet, mint a cukrot a legyek, csak ezek tele vannak pakolva mindenféle robbanó izékkel... :(
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Norbee82

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #21173 Írta: nagyfater
nagyfater válaszolt a következő témában: Német Csatahajók
Kezdem lassan megszokni tírpákocskát.




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Kzoli

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #21183 Írta: fefekiraly
fefekiraly válaszolt a következő témában: Német Csatahajók

Szete58 írta: Meditálok egy ideje, hogy átszereljek minden létező felszerelést légvédelemre, legszívesebben a hajókorlátra is géppuskákat hegesztenék, olyan légitámadásokat kapok mostanában. Gondolom a CV-játékosok jó része a felsőbb osztályokba lépett, megtanult manuálisan dobni, ráadásul most már egyre gyakoribb a 2-2 CV oldalanként, és bizony tier8 fölött a hordozók gépei úgy döngik körül a Tirpitzet, mint a cukrot a legyek, csak ezek tele vannak pakolva mindenféle robbanó izékkel... :(


Szerintem nem sok értelme van a Tirptzre légvédelmet pakolni.

1. Ha nincs hordozó semmi haszna nincs.

2. Ha T6-8 hordozó van, azzal elboldogul a saját légvédelem. Egyszer rámszállt egy Hiryu, clear sky lett a vége:)

3. Ha T9-10 hordozók vannak, akkor vagy követed a cirkálókat, többi csatahajót, és akkor csoportban megvéded magad. A sebességed megvan hozzá. A másik lehetőség, hogy magányos hősként egyedül mész, és akkor bármilyen légvédelmed van meghalsz.

Szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #21185 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német Csatahajók
Az első két ponttal egyetértek, de az utolsót nem mindig sikerül megvalósítani :)

Persze amióta visszaraktam az AA-t, az első pont lépett érvénybe :D

De el lehet gondolkozni a másodlagos megerősítésén, +20% lőtáv és pontosság, rombolóból/közelharcból általában több van, mint légitámadásból.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #21194 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német Csatahajók

BigaC írta: Az első két ponttal egyetértek, de az utolsót nem mindig sikerül megvalósítani :)

Persze amióta visszaraktam az AA-t, az első pont lépett érvénybe :D

De el lehet gondolkozni a másodlagos megerősítésén, +20% lőtáv és pontosság, rombolóból/közelharcból általában több van, mint légitámadásból.


érdemes AA-t fullozni a Tirpitzen, mert szerintem is hajlamos onnantól CV nélkuli mm-t osztani, az viszont sokkal jobb neki hosszútávon mint holmi 7% szórás :)
ezeken az agyun semmiféle szórásjavíto nem segit...

azzal viszont nem értek egyet, hogy a +lőtávolság nem sokat ér, egy Ranger simán bedarálja a Tirpitzet, Lex meg pláne.
az jogos, hogy magányos hajót simán megesznek akármit tesz rá.
viszont csatahajóval pláne több CV esetén, meg igazábol cirkálóval is érdemes csoportban mozogni,
és nagyon nem mindegy a végeredmény szempontjából, hogy a 4km-re hajózó csapattárs légvédelmének tudok-e segíteni, vagy ő tud-e segíteni nekem...
9-10 tierben nyilván nem a Tirpitz légvédelme fogja eldönteni a légiütközetet. van viszont egy olyan apróság, amit szintén érdemes figyelembe venni.

www.wows.hu/index.php/faq/item/124-a-leg...rendszer-aa-mukodese

"A rajoknak nincs saját HP-juk a játékban, csak túlélő/kilőtt arányuk. Ha a raj túlél egy AA támadást és nem lőttek le belőle repülőt, az addig kapott sebzése "elfelejtődik" és mikor ismét AA támadás alá kerül, full hp-val lesz figyelembe véve."

innentől ha csak megkezdjük az ellenséges rajt, nem megy pocsékba a sebzés, ha átfednek a tűzkörletek... ha nem, akkor visszaregózik szépen és a másik hajonal megint full hp-rol indul a repulo...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Lajler, BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.274 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.