Új prémium hajók

Több
8 éve 5 hónapja #8106 Írta: Tzimisce
Tzimisce válaszolt a következő témában: Új prémium hajók
Ki venne premium cv-t ha beraknának . pl.:
IJN Akagi
IJN Kaga
USS Enterprise
USS Saratoga
HMS Ark Royal
HMS Furious

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8108 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Új prémium hajók
jó kérdés, mert másfelől valahogy elcseszték a CV-ket már fele annyi ember nem játszik velük, max a faék egyszerűségű kicsikkel. Én se élvezem már úgy, mint anno

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8109 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Új prémium hajók
Premium CV-vel farmolni? Nem hiszem, hogy mernék rá költeni. Murmansk, Omaha, Kuma a farm trió nálam. Nem idegesítenek, különösebben nem is kell nagy taktikai koncentráció hozzá. Csak menni és aprítani az ellent. ha kilövik (mert ugye ez előfordul cirkálóknál elég könnyen), nosza indítsuk el a másodikat is csatába. A credit meg csak gyűlik.

El sem adom őket szerintem, ha csak nem lesz valami nagyon de nagyon jó (értsd. olcsó) premium hajó, ami még ezeknél is jobban hozza a credit-et és még élvezetes is vele a játék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8111 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Új prémium hajók

Trucker39 írta: El sem adom őket szerintem, ha csak nem lesz valami nagyon de nagyon jó (értsd. olcsó) premium hajó, ami még ezeknél is jobban hozza a credit-et és még élvezetes is vele a játék.


Warspite kicsit mégjobban hoz és a játék egyik legélvezetesebb csatahajója, sajátos stílusban. Mondjuk én az Arkansast is szeretem.

CV-t én nem a farmolás miatt vennék, csak az számítana, hogy élvezném-e vele a játékot, a Phantom ilyesminek tűnt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8115 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Új prémium hajók
Prém Cv? Szerencse, hogy nem prém arty :D

Ha volna költeni valóm erre, talán Akagi lenne, sok hajóm van, és valahogy csak a név alapján másabb érzés lehetne vele menni, mint Kagaval. De ha az alap hajót venném alapul, akkor inkább Kagat választanám, mert Akagi eredetileg egy Amagi-osztályú hajó, az benne van a játékban, de Kaga Tone-osztályú csatahajó, ami nincs.

Prém cv inkább funolásra lenne jó, meg egy picit kapitány képzésre a mostani rendszer szerint (nem tudom ,hogy át akarják-e variálni)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8116 Írta: Tzimisce
Tzimisce válaszolt a következő témában: Új prémium hajók
Én is csak a fun faktorban gondolkodtam :)

Én pl szintén akagi vagy kaga
És mi lenne az a vas amit szivesen látnátok ? Hajó osztálytól függetlenül.
Én a HMS Hood ot instant buy lenne :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.256 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.