Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
5 éve 2 hónapja #57500 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Én örültem volna rank10-nek 12 helyett (mint biztos pont), én max 9-ig akarok lemenni, addig van idegem és időm, szerintem Xd

Majd megnézem ,hogy stock roont és neptune-t lehet-e húzni rankeden :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57510 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Wait, miért rank11-en kezdek mikor 9-en zártam az elöző rendeset? :blink:




majdnem túléltem :pinch:




money~~~~

aztán egy kitakaze run, udolai meccs feléig afk volt




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57519 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Udv!

Eddigi ranked tapasztalatok, nekem nagyon gyere be ez az uj buffgyujtogetos mod, igy erdekesebb es izgalmasabb az egesz, mert a lovoldozesen es torpedoeregetesen kivul mas tenyezo is befolyasolja a csata vegkimenetelet. Az elso nap szokas szerint hajotesztelgetessel telt. Amirol eddig velemenyt tudok formalni nehany kor utan:
- Black: a radarja egyertelmuen OP-va teszi, mivel ez a szezon a rombolok teljesitmenyen fog mulni es az agyui is versenykepesek. En IFHE-val tolom, szerintem igy hatekonyabb.
- Jutland: a se ize, se buze hajo, ami semmiben sem igazan jo, max az erdekes torpedo eregetese erdemel emlitest. Hamarosan vegleg jegelem.
- Alasce: masodlagosokkal termeszetesen, hatalmas fun, a 12 relative pontos agyu odabasz, csak az RNG fuggvenye mekkora pusztitast vegeznek. A rombolok ellen gondolom jonak a 11.3-as golyoszoro masodlagosokat. Bevett stilus a flankelos yolo, igy nagy meglepeteseket kepes okozni az ellenseg koreben.
- Missouri: szerintem teljesen jo teljesitmenyt nyujt, az alkalmankenti radarja varatlanul erheti az ellenseges rombolokat, igy akar vegzetes elmeny is lehet szamukra.
- Musashi: total tulelos verzio, gyakorlatilag egy egesz csatan at kepes felszedni a sebzest a csapattarsak elol. Beallni szembe es puttyogtatni a 6 agyuval, amik RNG fuggvenyeben megsemmisito csapast merhetnek a celpontra. Neha mozgolodni, kanyarogni jobbra-balra. Nagy elonye az 55%-os torpedo protection. Ha odafigyelunk konkretan elpusztithatatlan.
- Krohnstadt: a brutal pontatlan agyui miatt sajnos felejtos kategoria, mivel sok a rombolo es javareszt csak korbelovoldozom oket.

A Fletchert, Frigyest es Roont meg nem probaltam, egyenlore nem latom ertelmet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 2 hónapja #57521 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Kérdés
A Missouri kihasználva Halsey képességeit nagyon erős hajó ebben a rankedben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #57527 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
A lőszerváltásra gondolsz?

A Yagumoval és Kitekazeval kezdtem, gondolom még szokatlan volt az a körgyűjtögetős, de lett 4 vesztes meccs zsinórban... Na meg a sok radar, meg a fókusz...
Kronhtstadt tényleg pontatlan, a radarja ellenére nem igazán érvényesültem vele
S nekem a Missouri is pontatlannak tűnt, hiába a radar, keveset sebeztem
Legjobban eddig a Musashi vált be, erőset ütnek az ágyuk és tényleg a gyűrődést is jól birja.

Még a Jean Bartot meg a cirkákat kell próbáljam.
Bár a sok körgyűjtés miatt lehet h előnyös lenne a gyors DD is h rohanjon ide-oda foglalni....
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 2 hónapja #57530 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Kérdés
Igen, nekem a radar+gyorsabb toronyforgás+gyors lőszerváltás nagyon bejön ebben a közegben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.361 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.