Kérdések és válaszok

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #2597 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

Blacus írta: igen megnéztem valamit segített de még mindig nem tudom hogyan mutatja, angolból én zéró, de már 3 betalált haladás


Akkor már tudsz mindent.

Rombolós topic-ban le vannak már írva a dolgok.

Pár fontos szabály:

- tudd meddig vagy láthatatlan
- tudd meddig tudsz torpedóval támadni
- a kiválasztott célhoz kerülj hatótávon belülre (torpedó)
- célozd meg (marker legyen rajta), ezt csak löveg kiválasztásánál tudod megtenni
- torpedó nézetben fordulj oldalra, mert szemből torpedót nem lehetséges kilőni (tengeralatt járó más kategória, másik játék)
- a hajó két oldalán megjelenő "legyezők"-ben megjelenik egy szürke sáv (szélesebb vagy keskenyebb, attól függően, milyen szórásra állítod a torpedő vetőt), ami jelzi, nagyjából hol lesz a kiválasztott cél AKKOR, ha most engednéd el a torpedókat és MIRE odaérnek, találkozzanak.
- Torpedó indítási irányát (sárga, vagy zöld sáv, attól függően hogy ben van töltve vagy nincs) vidd rá a szürke sávra.
- Biztonsági okokból, ha több vetőcsöved is van, úgy célszerű vetni, hogy egyet pontosan a cél sávba, egyet kicsit elé, egyet meg mögé.
- Torpedó vetés nem jár fel spottolódással, de az igen, ha belül érsz - a torpedókat bámulva - a minimális spot távolságon belül
- Torpedó vetés után irány változtatás, nincs lövöldözés, mert a romboló könnyű célpont és távolodás a célponttól
- Füstöt csak akkor használd, ha feltétlenül el kell tünni és már más módon nem lehet. A füst maga azonnal jelzi az ellenfélnek, hogy arrafelé romboló van.
- Légvédelmi fegyverzetet kikapcsolni, mert a lövöldözés (mindegy milyen) felspottólódással jár.

Nagyjából ennyi.

A torpedózás mélységi ismeretét, talán majd meg ossza egy jó romboló parancsnok. Sajnos én nem tartozom közéjük.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Blacus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #2600 Írta: Blacus
Blacus válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
na ez az nekem nincs olyan szürke sáv csak sárga ha tölt zöld ha kész elé tartók kb valahova, de nem tudom hova fog menni nincs szürke sáv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja - 8 éve 9 hónapja #2601 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Már hogy ne lenne. Valamit kifelejtettél a sorrendből. Ha jól sejtem, nem targetoltad a célt.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 9 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #2602 Írta: Blacus
Blacus válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
ok megvan csak csíkot kerestem, és hát sáv, ahova valószínű érkezik a hajó már megy nagyjából de még nincs meg a 4 találat per csata 3 nál tartok de alakul köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #2604 Írta: Blacus
Blacus válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
ok köszi Mester kész de megszenvedtem vele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 9 hónapja #2618 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Valaki látott már ilyet? Most vettem észre, hogy a random csata jelzés alatt van egy kis háromszög, benne felkiáltó jellel. Az meg mi lehet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.242 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.