Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
6 éve 10 hónapja #39960 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Én csak a Budyonny-al mentem,jó az oda:),meg ahogy elnéztem a Cleveland ami ütős.Aztán kinek mi áll kézre :) .CV nélkül nem volt az igazi,vele meg csak akkor ha tudta mit csinál:) Youtube-on van pár visszajátszás,érdemes megnézni.Amikor meglett ,hasonlóan mozgott a csapat,mint az egyik visszajátszásban láttam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39968 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
A Cleveland szerintem csak akkor jó, ha a csapat is csapatként dolgozik együtt, és tudsz a saját feladatoddal foglalkozni; azt meg előre ugye nem tudod.

Leander jobban önállóbb szerintem, vagy valamelyik nagyobb tűzgyorsaságú csatahajó, pl. Dunkerque.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39985 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
hülyeséget fogok kérdezni
ez a küldi csak akkor van meg, ha max csillagos?
már 3x végigtoltam, 2-3-4 csillaggal, mindig kiírta, hogy teljesítve, de nem kaptam következő küldit.
vagy az csak x idő múlva lesz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39986 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Szerintem csak akkor. Amúgy heti küldetés. vagyis dátum váltáskor jön a következő küldi. Nézz rá a játékban, meddig teljesíthető az első heti. Azt hiszem 16-ig.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Trucker39 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39987 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Az új játékmóddal kapcsolatos saját tapasztalataim:
1, ötletes és van benne ráció, erősen csapatjátékra épül, klánoknak külön ajánlott gyakorlásra.
2, a rohadék wg természetesen itt is mutatta szokásos kétarcúságát, mert a botok előre gondolkodnak, a játékosok sebzési indexe nerfelt, a botoké buffolt. Mit értek ezalatt? Randomban ütsz egy salvoval 3-4k dmg-t, addig itt 1-1,5K A kis négyes bot beléd csap,2-2K dmg és tuti gyújt. Szóval ebben a szokásos wg gerinctelenség érhető tetten.

Mire kell figyelni, a játék első fázisában???? A lényeg, ne jusson a zöld zónába ellenséges hajó, egy sem. Nos, az esetek 90%-ban ez mindig így van, bejutnak.
A feladat könnyen végrehajtható, mivel mindig a legközelebbi hajóra kell fókuszt lőni. Elméletben.....

Mikortól változik a forgatókönyv? A harmadik támadás, az dönt el mindent. A legtöbb esetben vagy az Aoba, vagy a Myoko jut be, ha rossz a csapat, akkor valamelyik romboló. Az első két támadás könnyen kezelhető, de volt olyan gyökér csapat, hogy a második hullám is bejutott.

Mi történik a harmadik hullám esetén? Általában ha nincs saját cv ami lecsapja a bot cv-t, akkor a második hullámra rá jön a harmadik. Ez pedig 2-3 irányú támadást jelent egyszerre....
Két forgatókönyv van.
I. A védelem sikeres, nem jut be senki a zöld zónába. Ez esetben kapunk egy Lexington hordozót... a trükk az egészben az, hogy mögötte vágtat 2 bot cirkáló, egy Mogami és egy Hipper, akik azonal elkezdik égetni a cv-t. Gyorsan kell reagálni, ha megmentitek, utána általában ott az 5 csillag.
II. A védelem sikertelen, (innentől biztos, hogy bukó, vagy 1-2 csillag max.) ez esetben a negyedik támadásban van egy ellenséges cv is, aki keményen támad, valamint nagyon erős több irányú támadás. Amit max úgy lehet győzelemre vinni, hogy kitartotok az erősítés érkezésig.

Tehát, ha öt csillag vágytok, akkor keményen védeni kell a bázist, és ami legfontosabb, bent maradni a zónában. Aki kimegy, elveszti a reakció képességét. Sokat lehetne erről írni, megpróbálok majd egy videót készíteni...ha van rá érdeklődés.

Nos, képek, az első:
Repülőgép hordozó. Erősen ajánlott mindig egy, nálam a Ryujo nagyon bevált, igaz általában bukta volt.
Mi a cv feladata??? Felderít az első körben, támad ha kell, de ha jó a csapat, akkor helyezkedik, hogy a második hullám elején elkapja a bot japó ötös cv-t. Utána a cél a csapat támogatása. Ennyi.

Győztes csata, 4 csillaggal :S





Az első 5 csillag, Cleveland cirkálóval, előnyök: tűzgyorsaság, nagy dmg sebzés és gyújtás, jó páncélzat/ cirkálóhoz képest, mozgékonyság, na meg légvédelem.






A következő felhasználók mondtak köszönetet: jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39988 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Minden héten egy aktív, mindegy mit csináltál az előző héten. A következő holnap kezdődik.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.