Prémium csatahajók

Több
6 éve 6 hónapja #46114 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Ha tényleg az Izumót fogja cserélni, akkor akinek megvan az Izumó az meg is tarthatja. Ezt a WG minden esetben így csinálja.( igaz a Wot-ban volt már máshogy is egyszer ) Szóval meglátjuk, de nagyon nagy a titok körülötte annyi tény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46122 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Majd meglátjuk, nem lenne rossz, ha Izumo helyére kerülne, csak abban nem lenne pénz :V

Lucky shots








-.-"

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46127 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
6 overpen egy salvóból tényleg nem semmi :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #46142 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Ohohóóó!Gyerekek...ez a G.Cesare egy állat,bitang jó kis hajó!Gyors,jól manőverezhető.Szépen lehet vele kerülgetni a skulókat és a halacskákat.Gyorsan forognak a tornyai.Kiválóan lehet vele pirománkodni.Az AP lövedékeivel is szépen lehet tarolni.Ezt egy Okt.Rev-ven teszteltem le.Szépen mutatta az oldalát.KB 3/4 hp-n volt a szerencsétlen és egy helyben állt.Egy salvo ap-vel küldtem a víz alá. :woohoo: Nem hittem a szememnek!A légvédelme is elég jó.Gyors lövedékei vannak.Igazi fun hajó.Farmolni is tökéletes.Nagyon a szívembe lopta magát.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Flaged által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7, Rallyefan81, Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #46143 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Flaged írta: Ohohóóó!Gyerekek...ez a G.Cesare egy állat,bitang jó kis hajó!Gyors,jól manőverezhető.Szépen lehet vele kerülgetni a skulókat és a halacskákat.Gyorsan forognak a tornyai.Kiválóan lehet vele pirománkodni.Az AP lövedékeivel is szépen lehet tarolni.Ezt egy Okt.Rev-ven teszteltem le.Szépen mutatta az oldalát.KB 3/4 hp-n volt a szerencsétlen és egy helyben állt.Egy salvo ap-vel küldtem a víz alá. :woohoo: Nem hittem a szememnek!A légvédelme is elég jó.Gyors lövedékei vannak.Igazi fun hajó.Farmolni is tökéletes.Nagyon a szívembe lopta magát.


Veszel nekem is? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #46152 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

HardcorePunk írta:

Flaged írta: Ohohóóó!Gyerekek...ez a G.Cesare egy állat,bitang jó kis hajó!Gyors,jól manőverezhető.Szépen lehet vele kerülgetni a skulókat és a halacskákat.Gyorsan forognak a tornyai.Kiválóan lehet vele pirománkodni.Az AP lövedékeivel is szépen lehet tarolni.Ezt egy Okt.Rev-ven teszteltem le.Szépen mutatta az oldalát.KB 3/4 hp-n volt a szerencsétlen és egy helyben állt.Egy salvo ap-vel küldtem a víz alá. :woohoo: Nem hittem a szememnek!A légvédelme is elég jó.Gyors lövedékei vannak.Igazi fun hajó.Farmolni is tökéletes.Nagyon a szívembe lopta magát.


Veszel nekem is? :)


Amint nyerek a lottón veszek neked egyet. :)
Az első kraken meg is van vele.







Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja Flaged által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.314 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.