Prémium csatahajók

Több
8 éve 4 hónapja #11130 Írta: Andrej72
Andrej72 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Én is megvettem az I. Miklós cárt! :) Jó kis hajó ez, bár még szokni kell. Kissé lomha jószág. Az első csatában pont arra a szárnyra rakott, ahol szemben két Fuso, egy Kongo és egy Cleveland volt. Az egyik Fusot, az én Fusom kiszedte, de közben elhalálozott, a Kongot kilőttem én, a másik Fuso kilövéséhez is közel voltam, jól leamortizáltuk egymást, de megjelent a sarkamban a 3/4 HP-s Cleveland, és kettővel már nem bírtam el. Ennek ellenére nagyon tetszik a hajó, talán még jobban, mint az Ishizuchi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #11151 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Sajnos vereség lett a vége, de ez... ez egy kegyetlen gyilkológép. (zászlók nélkül)
Imperator:

videjó:)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sgt_dog, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #11167 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Szia KimiFan!

Megvettem a Mikhail Kutusov nevű remekművet!

Ajánlom figyelmébe mindenkinek, aki ilyen osztályú hajót keres, vagy szeretne. Íme néhány tény...

1. Viszonylag kicsik az ágyúi és nem sebeznek rendesen: Ezekkel az ágyukkal nagyon szépeket lehet ám lőni. :) Az átlag sebzésem egy sorozatból 4000-5210-ig megy. Ha meg megy a citadella...Nincs kérdés! Egyik csatában egy Fullos Clevleand-et 3 salvóból lehoztam, mig Én 2860-at sebződttem.
2. Kicsi a lő-távja: Igaz, de ezt a kapitányi skillel tökéletesen lehet orvosolni.
3. Drága a fenntartása: A hajó teljes költsége 70000 kredit, plusz a kilőtt löszerek ezt az összeget röhögve megkeresi a hajó még akkor is ha semmit, de! Tényleg semmit sem csinálsz a csatában. Ha rendesen játszol vele és egy átlagos kört mész semmi szorzo, meg zászló meg kutyafüle akkor a bevételi oldal a levonások útán is lazán elérheti a 200000 kreditet.

Egyszóval: A hajó borsos árát leszámítva egy nagyon könnyen és jól játszható hajó birtokába kerülsz, amivel lehet nagyokat játszani és nagyokat alakítani. Természetesen a hajó típusát szemelőt tartva és annak megfelelő stratégiát alkalmazva, felejthetetlen pillanatokat fog okozni. Sokkal nagyobb élmény mint az Admiral Hipper! (Ment is a levesbe a Hipper. A felhalmozott XP-ből meg jöhet a Roon! Így tulajdonképpen két igazi vadállat hajót sikerült szerezni.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Fujipapa által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sandorati

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #11168 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Igaz ez nem lett olyan jó, mint a hajnali, de a 94k sebzés sem rossz. :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sgt_dog, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #11170 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Fujipapa írta: ...
Egyik csatában egy Fullos Clevleand-et 3 salvóból lehoztam, mig Én 2860-at sebződttem.
...


Szia!

Ne haragudj, nem szeretném tompítani az élét annak amit írtál, biztos nagyon jó kis hajó, de szeretnék észrevételezni valamit.

Amit kiemeltem az írásodból azzal az a baj, hogy nem ad reális képet az ágyúk teljesítőkepésségéről. Mégpedig azért, mert a Cleveland egy T6-os hajó, a Kutuzov pedig T8-as.
Az, hogy 3 salvoból kivégzi, ezt szinte bármelyik szintű hajóval meg lehet tenni, egy nála 2 szinttel kisebb, azonos osztályú hajóval szemben. Inkább arra lennénk kíváncsiak, hogy egy azonos szintűhöz képest, (pl Atago, Mogami, Pensacola, stb.) hogyan muzsikál.
Véleményem szerint ez adna reális képet a hajó ágyúiról.

Köszönöm!
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja zstorok75 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #11171 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Azért ez nem teljesen igaz... Én most kergettem meg egy NM-t úgy, hogy ott volt egy Warspite is. :) Akkor lett nagy az arcuk, amikor megjelent a Clev is, aki persze a hegy mögül lövöldözött.... Ja igen! Warspite ment a lecsóba. :evil: Imperator szörnyeteggel voltam. De értem mit akarsz mondani Zstorok. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.289 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.