Japán csatahajók

Több
5 éve 10 hónapja #53458 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Látszik, hogy régi a kapitányom :D Fusoun használtam, majd Izumora került azután (Nagato-Amagira újat képeztem). Egyik skillresetnél csak egy álcát raktam fel, de kb ennyi volt a variálásom rajta.

Én fightert használok, a felderítőgépet annyira nem kedvelem, mármint a nézetet, pedig tudom ,hogy elég hasznos néha, mikor sziget mögé kéne benézni (kronstadton és perthen használom)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53459 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Grievous írta: Én fightert használok, a felderítőgépet annyira nem kedvelem, mármint a nézetet, pedig tudom ,hogy elég hasznos néha, mikor sziget mögé kéne benézni (kronstadton és perthen használom)


Nem is a sziget mögé lövés a lényeg, hanem a füstbe lövés. Mino-k és egyép fap-fap spammerek ellen tökéletes. Fighterek mechanizmusa még mindig kegyetlen buta.... ellentétes irányba mennek több esetben, nem pedig az ellenséges gépek felé. Többször hagyják hogy meg is dobjanak mindenféle ellenállás nélkül. Tehát a torpedók spotolásán kívül kb. semmire sem használhatóak. Főleg azóta nem használom őket amióta a BB-knél kevesebb a repülési idő.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53460 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Az is kinek fájt amúgy, hogy korábban a bb-ken is hosszabb volt a vadászok repülési ideje?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53461 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Talán pár VérPistike dd játékosnak

Hm, igaz, annál tényleg sokat segít. Meg tényleg kár, hogy ennyire "hülye" a fighter system, pedig jó lenne normálisan működne (gondolom ezért lett skill, hogy 2 repüljön egy időben, habár az se jobb sokkal)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53462 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Költői kérdés volt.. Nyilván sokaknak fájt, hogy a nyomorult torpedóknak legkiszolgáltatottabb, agyaggalamb, égetnivaló csatahajóknak is legyen olyan vadászuk, mint a cirkálóknak :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53464 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Nem ide tartozik,csak részben,de sírni való,hogy a minap bensonnal nagyságrendileg 26k sebzést toltam löveggel+égetéssel egy missibe....botrányos "balansz"..egy kissebb tierű szaros romboló. :huh:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.328 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.