Japán csatahajók

Több
7 éve 3 hete #37400 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Szete58 írta:
Summa: a Kongo még mindig, most is jó hajó.


talán jó, de hogy lett ilyen rózsaszín ? :D
de attól még fenntartom, hogy egyáltalán nem kezdőbarát, ha nem tudna elméletileg 21km-re lőni, hanem mondjuk max 17-re picit jobb töltésidővel, akkor sokkal jobb véleménye lenne az ágyújáról mindenkinek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37403 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Renitens csapattársak fegyelmezéséért kapott jutalom szín :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37408 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

vonKurz írta:

Szete58 írta:
Summa: a Kongo még mindig, most is jó hajó.


talán jó, de hogy lett ilyen rózsaszín ? :D
de attól még fenntartom, hogy egyáltalán nem kezdőbarát, ha nem tudna elméletileg 21km-re lőni, hanem mondjuk max 17-re picit jobb töltésidővel, akkor sokkal jobb véleménye lenne az ágyújáról mindenkinek.


Az feledhetetlen élmény, amikor villant az első rombolónk ellenfelet, fölküldi az ember a spotter repcsit, s mire az ellen csatahajója a csatatérre cammog, már háromszor is kigyulladt, s oda a HP-je harmada.

Summa, nem vitatkozni kívánok, s pláne nem egy potentáttal, de kezdő kezében is lehet ez jó hajó... csak éppen van nála jobb is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37409 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Szete58 írta:

vonKurz írta:

Szete58 írta:
Summa: a Kongo még mindig, most is jó hajó.


talán jó, de hogy lett ilyen rózsaszín ? :D
de attól még fenntartom, hogy egyáltalán nem kezdőbarát, ha nem tudna elméletileg 21km-re lőni, hanem mondjuk max 17-re picit jobb töltésidővel, akkor sokkal jobb véleménye lenne az ágyújáról mindenkinek.


Az feledhetetlen élmény, amikor villant az első rombolónk ellenfelet, fölküldi az ember a spotter repcsit, s mire az ellen csatahajója a csatatérre cammog, már háromszor is kigyulladt, s oda a HP-je harmada.

Summa, nem vitatkozni kívánok, s pláne nem egy potentáttal, de kezdő kezében is lehet ez jó hajó... csak éppen van nála jobb is.


mit kell megtudjak, az elején HE-vel a csatahajóval ? és akkor ha melléesik, mert mellé fog, mert ha nagyon jól lősz, akkor 4 fog eléje esni, 4 meg mögé :) van benne logika...
nekem csatahajóval az elején mindig dilemma, hogy AP-val kezdjem 20+km-re, csatahajó villog általában előszor, vagy HE-vel, mert ha romboló villan, akkor meg az lenne a fő célpont függetlenul attól, hogy ilyen távolságból a találat esélye közelít a nullához...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37412 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Csatahajóval HE lőszer?

Micsoda gyalázat ez? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hete #37413 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Minek élcelődni? Minden tiszteletem a Tiétek! Ugyanakkor ha az ellennél van öt romboló, én mindig HE-t töltök először... abban a csatában az első salvóból 4 talált... tudom, véletlen volt, mint ahogy a második és a harmadik salvóbeli találatok is... én kérek elnézést, h. megszólaltam. :sick:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.227 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.