Japán csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #34297 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Miért pont a Ranger? :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #34561 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Akkor Szete bátyja taníts mert valahogy nekem az Amagi nem megy... az AP lőszere valami érdekes rng alapján működik, ritkán sebez jót, de azt tény, az alap 1160 az nagyon stabil, mondhatni megbízhatóan állandó :angry: de akkor bassza meg, miért van ekkora ágyú ezen a hajón? Aki az rng-t alakítja, totál analfabéta? Amúgy a röhej az volt, hogy a Fuso belém vert 12K egy salvóval, én meg a felét....





Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #34565 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

Szete58 írta: Amagi. Ugyanannyira megbízható, mint amerikai ágon a Ranger! :)


kivéve persze, hogy a Rangerrel jó érzés játszani, az Amagival meg ballaghatok az NC-k meg a Tirpitzek után... nagyon hiányzik róla úgy 2km lőtáv :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #34566 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Egy ideje nyüstölöm a Japánokat 5-8 tierben. Sajnos az összesre elmondható ha az oldaladat mutatod keményen kapni fogod az áldást és kevés a lepattanó még +2 tier hendikepel is mert nagyon puha.
Előny a nagy lőtáv meg a sebzés. Azt tapasztaltam ,hogy dupla citadellát is szép számmal osztanak főleg t6-tól és közepes lőtávon.
Ez az 1160 meg 1020 ez szar én is idegbajt kapok tőle főleg ha rombolóba lövöm mert szerintem is teljesen irreális ,hogy a 410es lőszer csak átszakítja a fémet és a rombi nevetve megy tovább egy salvo után és ezt gyakran 2x 3x is eljátszva na midegy...
Ami zavar a lassú toronyforgás a lomha fordulékonyság meg a - lassú töltés Nagatonál.
A kasznira visszatérve - a német szerintem jobban pattint.
Hátulról is szépen tudsz kapni mert van pár akadó a hajókon de Amaginál legalább van 3x2 hátul :)

Ja meg nem értem az Amaginak miért 19,9 a lőtávja mikor az elődeinek mindenek nagyobb és t8-ban csak 21km+ van mindenkinek -ez mondjuk tényleg szánalmas.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja SeahawkHUN által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gibbonmaki

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #34571 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
A lőtáv tényleg gond sajna, jó kérdés miért :(

De nem rossz hajó, elég ha csak a hátsót mutatja az ember az ellenfél felé (nem, nem tolatva kell menni). Oldala szokásos, az NC rosszabb, a németek valamivel jobbak. Azért amagival a t9-10-es papír bb-ket oldalról szépen meglehet csípni.

Amúgy meg Izumo rosszabb lesz, nálam olyan szinusz hullámos jelenség volt, egyszer nagyon adta, utána meg nagyon nem :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #34578 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

GaiusHun írta: Akkor Szete bátyja taníts mert valahogy nekem az Amagi nem megy.


Dehogynem. :) Többet sebzel, többet is keresel vel, mint én. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.263 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.