Amerikai csatahajók

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 2 hónapja #50465 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók



aszem a Haku sérelmezte a dolgolt
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50649 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nem vagyok nagy csatahajó játékos, de úgy voltam vele, ha már egy ideje ott áll a kikötőben, akkor le kellene porolni ezt a hajót is.
Az első kör így sikeredett, volt egy Zao, aki az egyik sziget mögül lövöldözött lelkesen :evil: a közelben lévő rombolónk ügyesen dobott nekem egy spot felderítést, és az elég is volt, volt Zao, nincs Zao.

Megvallom őszintén volt egy rossz köröm a Montival és nem igazán volt kedvem elővenni, de rájöttem, hiba volt :P







A második kör bukó volt, rossz oldalon voltam, előttünk halogató harc volt, az rng sem volt velem... a vége egy ram támadás lett... elég gáz volt... :blink: :unsure: a másik oldalt pedig elvérzett a csapat... ez van...




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51320 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Na, Iowa kifejlesztve. Akik olvasták az agymenésem az örömködőben, azok tudják, hogy micsoda canossa járásom volt az NC-vel. Az rng nagyon kibabrált velem, amitől minden szál hajam kihullott. 15 km fölött esélytelen bármit eltalálni, még egy afk, oldalát mutató hajót sem (tapasztalat). Ahogy tapasztaltam, az ágyú marha veszélyes, 10 km és alatta. Felette rng 15 km-ig, 15 km fölött meg gránát pazarlás bármire is lőni. A fekete leves az a 103/3 illetve a 169/9-es találati arány. Akkor megfogalmazódott bennem, hogy itt abbahagyom az egész ágat. A Missi amúgy is a kikötőben leledzik. Erre meg az utolsó 5 csatában ilyeneket lőttem össze: 99483, 127606, 92050, 92567, 75084. Des Moines-t full hp-ról küldtem az óceán fenekére, Montyba 2x citet lőttem, szegénynek -60000 hp-ja bánta. Szóval, igazi hullámvasút ez a hajó. Ajánlani azpknak tudom, akik megfontoltabban játszanak, nem az ilyen, itt a fejem közepe, előre típusúak, mint amilyen én is vagyok.
A wg rng-je meg igenis kapja be.


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja nwa5000 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #51324 Írta: Storm
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja Storm által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51331 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Storm írta: Pedig én mennyire szerettem, amikor húztam :P


Missourival ma mentem először, rögtön két csatát. Elsőre co-opban. Persze, a co-op nem random, de tesztelni jó. Eddig nagyon tetszik. Valahogy ebben a hajóban jobban benne van az x faktor. :D
Kipróbáltam az AA buildet. Érdemes a másodlagosra húzni, vagy maradhat az AA?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #51332 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Amcsikon van értelme másodlagost húzni egyáltalán? Ha jól rémlik AP-t lőnek a másodlagosok, így nem a legjobb.

Nekem amúgy a 2. elkezdett ág, de a 3. aminél elértem a t9-et. Nekem valahogy t8-9-es pontatlannak tűnt, legalábbis a japánhoz képest, ami az első volt, habár Izumo is csodákra volt képes... Grobe németeknél is elégé wtf volta kezemben, első 1/3-adban össze vissza lőtt, utána viszonylag pontos volt, majd a végére valahol a kettő között ugrált.

Iowa talán érzésre picivel pontosabb, mint NC, de nálam túl random volt, hogy mikor gondolta a random és misselt jó pár salvo. Az AP sebessége is kicsit macerás, hogy hozzá kell szokni, miközben más bb-knél nincs ekkora sebesség különbség
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.296 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.