Brit csatahajók

Több
6 éve 7 hónapja #43261 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Noch da zu, elvileg ugyan az a lövedékválasztás mint a Nelsonon és a többi brit BB-n, AP alap, szögölt BB-nél HE. De mégsem akar annyit sebezni. Még szerencse, hogy csak a gyűjteménybe kellett; minden ágon megállok a sci-fi hajók előtt, és nem kell idegelnem az XP-n :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43262 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

Doktoruur írta:

SirHiggins írta: Nelsonnak papíron 1m híján rosszabb a szórása, gyakorlatban mégis pontosabb.
KG már felfejlesztve, tankolásra abszolút alkalmatlan -talán még kevésbé mint Nelson, álca elvileg nem rossz, de tart az első lövésig, onnan pedig kevés a HP és a páncélzat is, hogy jelentős kár nélkül megúszd mire eltűnsz a képből. Sebesség, agilitás nem rossz. A lövedékek mintha érezhetően gyengébben muzsikálnának mint akár a Warspiteon,Nelsonon vagy Hoodon. Illetve az egész hajón azt érezni, mintha "az elektronika leszabályozna" :blink:
Nyilán még keveset használtam, de nem tartozik az első látásra easy hajók közé. Plussz még gondolom hozzájön, hogy tele van a játék BB-vel, majd kiderül mit tud ha cirkálók ellen többet használom.
És mennyit dob rajta a rejtőzködéses skill.


És arra sem tettél pontosságnövelő cuccot (Nelson)? Valamint a KG már a nagy lőtávra lő, vagy még az alapra? Mert az alap pontatlanabb, mint a nagy. Semmiképpen nem könnyű (szerintem) hajó, ellenben érdekes. :) Ahogy fentebb is írtam, én nagyon nem mennék bele a dühöngőbe vele, de ezt Te is megerősítetted. Na majd meglátjuk milyen lesz. Még messze vagyok tőle sajnos. :unsure: Én egy picit Erzsótól tartok, de nem tudom miért... (T6 ugye).


Mindegyiken fent van a pontosságos, Hood,Warspite,Nelson,KG. Már a fejlesztett tűzvezetés van igen. Erzsó jó hajó, majdnem olyan jó mint a testvére. Gondoltam is, hogy megtartom, de akkora különbség nincs a kettő között, úh maradt Warspite egyedül az osztályából.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43263 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Elég erős a tier 6 brit. Lövege gyakorlatilag azonos a warspite löveggel ugye apróbb különbségeket leszámítva. Keményeket csap AP-val. Egy kis WD40 mondjuk elférne. 18 meccset mentem vele 96k átlag... Én kicsit butítottam volna ezt az ágat a wg helyében.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43266 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Én nem vagyok elájulva ettől a brit HE-től, gyújtottam 3 tüzet, sebzés kevés, átváltottam AP-re, rögtön beugrott egy 24K-s találat, de már későn. Bár ez még csak az Iron Duke, kicsit lőtávval, talán majd a későbbi tiereknél jobban jön a messziről kigyújtás, közelebbre marad AP.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43301 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Az első csatám az Iron-nal.Olvasgattam itt a he lőszerről.A csata elejétől a végéig he lőszert használtam.Érdekes.... :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43302 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Még mindig küzdős, de legalább kezd alakulni (ennyit sikerült top tierként... :S )


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.266 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.