Brit csatahajók

Több
5 éve 2 hónapja #57831 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Lehet, hogy azért nem megy még valami jól, mert alap a hajó és nincs rajta felszerelés és képességek sincsenek kiosztva. Még próbálgatom. :)








De úgy tűnik van benne potenciál.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57832 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Én kedveltem anno mikor ezzel játszódtam. Én full HE-vel használtam ha jól rémlik, elég szépen gyújt. Azóta már megvan a tízes, de 1-2 kört mentem vele csak, valahogy nem vonz. DoY megvan ami picivel tér el csak a KGV-től, lassabban tölt, ami zavar, de van hydroja, meg talán jobb a légvédelme, de ez lehet csak nekem tűnik annak.

Középtávon kell használni a hajót, mert a szórása azért nem az igazi, csak nincs superhealje, amiatt ügyelni kell, meg armorja sincs, szép sebzéseket tud bekapni 16incehs lövegektől ilt nagyobbaktól szemből is.


Yep, monarchot én se kedveltem, alig tudtam vele sebzést kiosztani, pedig nem kaliberje lenne hozzá... nálam a legtöbb sebzést akkor osztotta ki, mikor 100% bukós kör volt, ahol mindegy volt, csoda mód eltalált sok mindent, de fölöslegesen, legalábbis 10 killt kellett volna szereznem, úgy, hogy fél ellenséges csapat 80% hp-n volt.
Lionért megéri a szenvedés, a heal mellett már jobbak a lövegek, habár a healtől nem lettem csoda a meccseken, torpedótalálatokat alig tudtam javítani, ilt citadella találatokat se.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57840 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
KGV nagyon jó kis ladik, sokáig csak HE-vel használtam, aztán egy csatában egy csapattárs leoltott milyen ökör vagyok, hogy nem használom az AP-t. Csak ajánlani tudom. Persze vegyesen.

Monarchiától féltem, de nekem Átlagos Ottónak meglepően kézreáll. Nemrég 3840 xp-s csúcsot hoztam vele. :ohmy:
Jobban élvezem , mint a Tirpitz-et.... :blush: fura, de pontosabbnak tűnik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58303 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Nos tényleg jó hajó! Kutternek is elmehetne húsfeldolgozóba! Kár, hogy vereség lett.


Ezt csupa repeszgránáttal műveltem. Egészen könnyen játszható, csak pár dologra kell odafigyelni.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58339 Írta: Gabrikovics
Gabrikovics válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Majd egy év gyűjtögetés után végre összejött a 375000 free xp és megvettem a Nelsont ! Az első kör meglepi volt a jó értelemben , brutális lövegei vannak . Két cirkálót is lesöpört a vízről citadellával pusztító csapás !
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58478 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
DD daráló.. :D




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.346 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.