Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 74 vendég és 3 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Brit csatahajók

Brit csatahajók 2 hónapja 2 hete #50522

• Grievous
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 927
Ezzel a monarch-kal mi a jó istent kéne csinálnom, hogy 100k sebzésem legyen és nyerjünk is mellette? Eddig elég pocsék tapasztalataim vannak vele, hajótest és lőtáv ki van fejlesztve ,alap motor van benne, de csak 1,5 csomóval lesz kb gyorsabb azzal.
Lőtáv elég pocséknak tűnik, főleg, hogy SOKAT vagyok t10-ben, vagy t10-es hajók mellett ahol azért 18.4km elég kevésnek tűnik, mikor 20-ról lőnek rá az emberre.
Az ágyúk meg.... NC brit kivitelben vagy mi a franc ez a szórás?!
Mai 2 meccsem:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

1. meccs: t6-8, de acspat gyorsan elhullott, aztán 16km-ről kellett a végén lőnöm egy bismarckot és egy amagit, míg mögöttem volt egy Queen, bismarckot kilötték, de bayern utána meghalt és egyedül maradtam egy Amagi és egy queen ellenében, 0 hp visszatöltővel, negyed hp-m, fizikai képtelenség lett volna lehozni, mert az ágyú pocsék és queen elég sok hp-n volt, meg amagi is....

aztán t8-10, elmentem A-ra, de volt 3 hajó össz ivssz ott, másik oldalt meg ledarálták őket, próbáltam sebezni egy ibukit 14km-ről, de össze vissza fordult, így semmit se tudtam tenni, végén kitorpedózott, mert nálam természetesen csak akkor jelenik meg mikor már úgy is mindegy, de ha én próbálkoznék akkor mindenki kifordulna...

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Brit csatahajók 2 hónapja 1 napja #51081

• Dewri [T-F-K]
  • Dewri profilkép
  • TÁVOL
  • Hajómester
  • Köszönetek száma: 164
Én még csak a King George-nál tartok, de az egész jó.

shot-18.02.20_21.36.38-0436.jpg
Köszönetet mondtak: Szete58

Brit csatahajók 1 hónapja 5 napja #51744

• Grievous
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Ma mentem egy kört Monarch-kal, úgy voltam vele, hogy pocsék köröm lesz, mikor 3 kill mellett csak 30k sebzésem volt, majd valahogy összejött ez :blink:

shot-18.03.16_17.03.01-0044.jpg

chapanak high calier meg confederation medálja volt asszem

Köszönetet mondtak: Szete58, Jaszon

Brit csatahajók 2 napja 15 órája #52377

• Grievous
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
HM, első köröm bukó volt, nemtom mi a jó isten történt, lehet az enterprise+kidd kombó kicsit sok volt a Lexingtonunknak...

shot-18.04.19_16.00.35-0601.jpg

Utána meg wtf

shot-18.04.19_16.17.58-0936.jpg

35 találatnál MÁR VOLT 10 gyújtásom, máskor EGÉSZ MECCS ALATT NINCS ENNYIM, ok. Csak a végén 3 torpedót bekaptam a német 9-es dd-től, ami úgy tünik többet ért, mint a fél hp-m Xd (ellenséges Coloradot meg előttem kirobbantották, akivel harcoltam a végén)
14k xp kell még, és lassan vége. Igaz, lehet nem a küldivel kapott álcát kellett volna eddig használnom, ahnem valami rendeset, ami adott volna 100% xp bónuszt Xd )

Köszönetet mondtak: Jaszon

Brit csatahajók 2 napja 1 órája #52383

• leopardusz [T-F-K]
  • leopardusz profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1168
Meglehet h sok a csatákban a minusz 10 százalék gyulladással rendelkező kapitány a csatákban, azért gyujt olyan keveset közbe...

Brit csatahajók 2 napja 1 órája #52384

• Storm [WOWS]
  • Storm profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 638
Meg ugye a Monarch nagyon különc az ágban, 35% gyújtás nem nagy szám. AP-t kell vele elsődlegesen lőni.

Brit csatahajók 1 napja 23 órája #52385

• Grievous
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
AP-t? Hm, megszoktam ,hogy brit BB HE? brit CL meg AP-t lő :D Már mindegy, 14k xp-t összehozok vele, aztán várok egy kedvezményt Lionon, igaz szerintem a 10-est itt se veszem meg (montanat nem vettem meg, nem éreztem, hogy kellene, franciánál vagyok úgy, hogy nem kell az ottani, Alsace mér érdekel, de csak mert Richelieu +1 löveggel ránézésre)

Amúgy csak nálam furcsa, hogy Richelieuval így az első körei alatt is látott t6-os hajót (t6-8 mm), míg Monarch-kal nem igazán emlékszek sok körre ami ilyen lett volna? (nem akarok összeesküvést szőni, csak picit furcsa :blink: , jó Monarch olyan hajó, hogy még inkább "szeret a WG")

Brit csatahajók 18 órája 42 perce #52399

• Grievous
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Tegnap mentem egy csak HE-s kört, sajna bukó (t10...), aztán egy vegyeset, ha már t6-8-as mm volt...

shot-18.04.20_15.50.26-0615.jpg

shot-18.04.20_16.09.28-0997.jpg

Ma is vegyest mentem, csak a 2. meccs lett meg, első bukó volt t8-10-ben ,aztán t6-8 jött, épphogy nem haltam meg tűzben Xd (Riche másodlagosok+Cleveland, meg Lyon AP-val oldalról)

shot-18.04.21_13.45.13-0166.jpg

Már csak egy kedvezmény kéne Lionhoz...

Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások