Brit csatahajók

Több
6 éve 3 hónapja #48367 Írta: Drogon_Rider
Drogon_Rider válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Ha jól tudom egy picit hosszabb a töltésideje, de sokkal jobb az aa, egyébként teljesen azonos a két hajó. Kezdetben el akarták venni healjét def. aa-ért cserébe, de azt hiszem, ezt elvetették. Ha ez így van, akkor a két hajó harcértéke, játékstílusa nagyon hasonló, de nyilván egy prémiumhajóval inkább megéri játszani (kredit, exp, kapitányképzés).

A kérdésem mögött az volt, hogy abban az esetben már most eladnám a KGV-met (hely-és kredithiány miatt), ha más is megerősíti, hogy a két hajóval gyakorlatilag ugyanolyan eredményesen lehet játszani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48372 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

Drogon_Rider írta: Ha jól tudom egy picit hosszabb a töltésideje, de sokkal jobb az aa, egyébként teljesen azonos a két hajó. Kezdetben el akarták venni healjét def. aa-ért cserébe, de azt hiszem, ezt elvetették. Ha ez így van, akkor a két hajó harcértéke, játékstílusa nagyon hasonló, de nyilván egy prémiumhajóval inkább megéri játszani (kredit, exp, kapitányképzés).

A kérdésem mögött az volt, hogy abban az esetben már most eladnám a KGV-met (hely-és kredithiány miatt), ha más is megerősíti, hogy a két hajóval gyakorlatilag ugyanolyan eredményesen lehet játszani.


Jobb az AA(de csak közelre) és kapott hydro-t... és kb. ennyi, kevesebb a repair party egyel, lassab a töltés, rudder shift time 2,5sec lassabb.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Drogon_Rider

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48843 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Öles léptekkel a Conqueror felé. Már nincs sok hátra.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49468 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Udv! A GK es a Yamato utan gondolkodom, hogy melyik legyen a kovetkezo T10-es BB, igy otlott fel a Conqueror... Mit lehet tudni errol a hajorol? Mely kaliber, loszerhasznalat, egyeb extrak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49469 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Nekem nagyon bejött, mindenképpen ajánlom.

Csak HE-t kell lövöldözni vele, brutálisan gyújt, AP max. akkor, ha valamiért közelharcra kerülne sor. Lőtáv (24,3 km) szintén kellemes. Alapból 4x3 419 mm-es ágyúval jön, ami lehet fejleszteni 4x2 457 mm-esre. Nekem az alap kiosztás jobban bejött, mert így több ágyúm van és többet sebzek vele. A 82,9k HP-ja kevesebb a riválisoknál, de a szuper javítójának köszönhetően ez nem lesz gond, sőt, elég troll tud lenni, amikor a sírból visszahealelem magam 50 %-ra. :cheer:
Spotter/fighter nincs, légvédelem papíron jó, gyakorlatban inkább hagyjuk.
Én az álcázásra húztam a moduljait és a kapitányát (így 11 km körül van láthatósága), és hátulról gyújtok mindent, amit érek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49470 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Nekiallok, hajt a kivancsisag. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.