Német cirkálók

Több
6 éve 10 hónapja #39517 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Német cirkálók
A Roon egy nagyon nagyon jó hajó! Én megtartottam nekem a Hindenburg lett a hatodik tízes hajóm, és azt kell mondjam a legjobb kilences cirkáló a mezőnyben eddig a Roon. Persze érdemes számba venni azt is hogy szép dolog a hajó gyűjtés de mennyit fogsz játszani kilences hajóval? Én spec csak szakaszozni szoktam velük ha éppen nem vagyok fejlesztésben.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39520 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Hát ez az, nincs annyi idő, én végül eladtam, max visszaveszem, ha egyszer lesz IX-es a ranked csatában.
A Hindenburggal sem könnyű összeszoknom, de még jópár csata, mire kifehérítem rá a Roon kapitányt és teljes harcértékű lesz. (extra kapitányi rejtőzködés főleg hiányzik)
Hindenburgnál melyik build éri meg jobban, a nagyobb lőtáv vagy a nagyobb DPM? Egyelőre az utóbbihoz raktam fel az upgrade-et (MBM3?), tehát 8.8mp a töltés és 17.8km körül a lőtáv. Bár gyújtani is jól gyújt messziről, de amit eddig hallottam róla, inkább közelebbről és AP-vel érdemes használni. Igaz, nekem fent van a töltésgyorsító váltásnál, szóval vegyesen használom.
Nagyon nagy-hosszú hajó, kaptam már párat oldalba. Persze ez inkább taktikai hiba a részemről, nem a hajó hibája (illetve ismert tulajdonsága), hogy túlerőben találom magam és mindenkinek nem tudok szögelve állni. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39523 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német cirkálók

BigaC írta: Hát ez az, nincs annyi idő, én végül eladtam, max visszaveszem, ha egyszer lesz IX-es a ranked csatában.
A Hindenburggal sem könnyű összeszoknom, de még jópár csata, mire kifehérítem rá a Roon kapitányt és teljes harcértékű lesz. (extra kapitányi rejtőzködés főleg hiányzik)
Hindenburgnál melyik build éri meg jobban, a nagyobb lőtáv vagy a nagyobb DPM? Egyelőre az utóbbihoz raktam fel az upgrade-et (MBM3?), tehát 8.8mp a töltés és 17.8km körül a lőtáv. Bár gyújtani is jól gyújt messziről, de amit eddig hallottam róla, inkább közelebbről és AP-vel érdemes használni. Igaz, nekem fent van a töltésgyorsító váltásnál, szóval vegyesen használom.
Nagyon nagy-hosszú hajó, kaptam már párat oldalba. Persze ez inkább taktikai hiba a részemről, nem a hajó hibája (illetve ismert tulajdonsága), hogy túlerőben találom magam és mindenkinek nem tudok szögelve állni. :D


Nagyobb lőtáv.... közelharcban sokszor kap citát... ez saját vélemény :silly: :cheer:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39526 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Német cirkálók
A Hindenburg messzire harcol jól! Közelharccal nincsen gond de csak akkor ha ketten vagytok ha már többen vannak és több oldalra is védekezni és támadni kell ott már lehetnek gondok vele. Elárulom ott pl a Moszkva sem ideális ha sikerül azt is oldalba verni eldobja magát az a hajó is. Én mindkét hajóval nagy távolságról harcolok és ott bizony kegyetlen mindkét hajó.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #39568 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Nagyon nem megy nekem ez a Hindenburg, feleakkora sebzést megyek vele, mint a Roon-al. :(
Mintha gyújtani se gyújtana olyan jól, középtávon meg hamar szétlőnek...
Pedig vártam nagyon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #39571 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Pi...ába ba...meg







az edigi legjobb eredményem persze bukta.Sajna az Iowával valo összecsapás után alig maradt hp-m és igy könyen kilötek .BigaC 53k tüzsebzés. :evil:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.291 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.