Amerikai cirkálók

Több
5 éve 11 hónapja #52822 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

ledgeri írta:

Storm írta: T8 Cleveland stock állapotban kerül a kikötőbe.

Ezt tisztáznám:
Eddig mindkét alkalommal úgy volt, hogy ha ki volt fejlesztve a jobb képességű ágyú, vagy meghajtás, stb akkor a mozduló hajó vitte a sajátját, és a meglévő pozícióba érkező is megkapta a fejlesztettet, vagy ha nem volt opció rá, akkor az ára/xp-je visszacsúszott a kasszába.
De ha akad túlcsordulás (ami doubloonért váltható free-re) az maradt a tierben/Pozícióban.

Ez az infó egy régi Reddites post-ból van és nem hivatalos. Annyit tudok, hogy ott többen egyetértettek ez ügyben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52865 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Storm írta:

ledgeri írta:

Storm írta: T8 Cleveland stock állapotban kerül a kikötőbe.

Ezt tisztáznám:
Eddig mindkét alkalommal úgy volt, hogy ha ki volt fejlesztve a jobb képességű ágyú, vagy meghajtás, stb akkor a mozduló hajó vitte a sajátját, és a meglévő pozícióba érkező is megkapta a fejlesztettet, vagy ha nem volt opció rá, akkor az ára/xp-je visszacsúszott a kasszába.
De ha akad túlcsordulás (ami doubloonért váltható free-re) az maradt a tierben/Pozícióban.

Ez az infó egy régi Reddites post-ból van és nem hivatalos. Annyit tudok, hogy ott többen egyetértettek ez ügyben.

És tényleg!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52866 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nem a legjobb de legalább már alakulgat :cheer: Bár amikor a CV rám küldte a gépeit nem értettem miért olyan gyatra a légvédelmem :blink: Csak a végén vettem észre hogy 13 légvédelem modult ellőttek :whistle:




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52924 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Lassan a Des Moines is meglesz(remélem még ágváltás előtt)mostanra megkedveltem :P Nem fogok vele sebzés rekordokat beállítani,sem kraken-t gyűjteni de jól fogok vele szórakozni ez után is ;)


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52960 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
World of Warships Development Blog
ST. USN cruiser tech tree separation. Update 0.7.5.

When update 0.7.5 goes live, players who had tier VI cruiser Cleveland in their ports will receive tier VI cruiser Pensacola (in the same configuration as the tier VI Cleveland) and tier VIII cruiser Cleveland. Since Cleveland's commander will move over to Pensacola and these ships are significantly different in the choice of optimal commander skills, there will be a special combat mission available from the release of the update until June 29th. It will require players to complete a single battle in any mode on the new Pensacola.
Once the requirements are met, players will receive 190 000 elite commander XP.
This will allow players to reassign the commander skills for free.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52962 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

llw99 írta: World of Warships Development Blog
ST. USN cruiser tech tree separation. Update 0.7.5.

When update 0.7.5 goes live, players who had tier VI cruiser Cleveland in their ports will receive tier VI cruiser Pensacola (in the same configuration as the tier VI Cleveland) and tier VIII cruiser Cleveland. Since Cleveland's commander will move over to Pensacola and these ships are significantly different in the choice of optimal commander skills, there will be a special combat mission available from the release of the update until June 29th. It will require players to complete a single battle in any mode on the new Pensacola.
Once the requirements are met, players will receive 190 000 elite commander XP.
This will allow players to reassign the commander skills for free.


biztos csak én vagy 1 sötét bunkó aki nem beszél angolul mert én még oroszt tanultam és nem igen kellett a szarufához angolul beszélnem, ezért megkérdezném hogy esetleg magyarul ez mit is takar?? lényegi részt tekintve
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bela455

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.289 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.