Japán cirkálók

Több
5 éve 3 hónapja #57146 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Sajnos ledaráltak minket :( Egyszerüen nem értem néha a játékosok logikáját :blink: BB-vel kint a szélen és füstőt és támogatást kér full HP-val :S A Mino full oldalast beállva lövi a Yamát ami rendben is van csak annyira belemerült hogy észre se vette hogy nem a füstben van :pinch: Persze a Yama csak ránézett és csobbant :angry:




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #57514 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Rosszabbra számítottam álca terén :P Kb 500 méterrel rosszabb mint volt :P (Ami sajna a Moszkváról nem mondható)Nem volt egy rossz meccs csak a végére elfogyott a csapat :( (persze nem kellet volna mindenkinek 1 cap-re menni)felőrlődtek a bázis foglalásban középen ahol két enemy DD tartotta a cap-et a másik cap-ről meg a BB-ik lőttek fokuszt arra akit megláttak a cap közelében.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58370 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nya, eljutottam idáig. Kíváncsi leszek erre a hajóra. A Mogamitól lehet, hogy megszabadulok. Bár, az utolsó csaták nem lettek annyira rosszak vele.




Ez a 6. 9-es hajóm.

Ez pedig a Mogamival az egyik utolsó csatám. Remélem, nem fogom vissza sírni B)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon, Drogon_Rider

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58372 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Hát én az Ibuki-tól szabadultam amilyen gyorsan csak lehetett :whistle: De a Zao-ért érdemes végig szenvedni ezt a hajót is ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58373 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ibukira csak gondolj úgy, mint egy nagyobb mogamira, mégis csak az volt a tervezési alapja, asszem :D (ugye csak félig épült meg irl, mielőtt cvl-é kezdték volna alakítani, majd véget ért a háború...)
Néha tényleg szenvedős lehet, de a torpedó indítási szöge jobbnak rémlik zaoénál.

Sok sikert a gyújtogatásokhoz :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58374 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ajaj. :cheer: Ha ugyanolyan "lenyűgöző" lesz, mint a Mogami, akkor sokára lesz meg a Zao. :whistle: Meg kell néznem néhány videot róla. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.293 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.