Francia cirkálók

Több
7 éve 4 napja #38064 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Mennyire érdemes elkezdeni a francai CA ágat?
CA-k terén eddig csak a japánt vittem el t9-ig, német ott van t8-on (Roon-t nem akarom megvenni), szovjetek terén most tudom megvenni a t7-est, a briteknél meg t6-on álldogálok (nem igen jött be eddig az a stílus)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 napja #38067 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
10 csata alapján nem véleményezném.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 napja #38070 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Én szépen végig fejlesztettem t1-t4-ig, igaz t4-ben kb. csak 5 csata erejéig leszek, aztán jön a t5, mert nem akarok vele vacakolni. T3 elég jó, sok torpedó, elég pofás lőtáv, t4 szintén. Viszont igazán véleményt azért nem tudok mondani, mert csatánként kb 10-10 francia van egymással szemben. Viszont lőttem már Königsbergnek citadellát és simán leiskoláztam t4-es franciával, ami azért nem rossz. Azt hittem rosszabbak lesznek, kellemes meglepetés.


Amikor top tierben Fijivel megyek és vannak benn t5-6-os franciák, azért eléggé le lehet őket bontani. Viszont gyorsak és fordulékonyak, a lőtáv is jó és gondolom a 9km-es torpedók sem hátrányok. Viszont totál papír az összes (amit nyilván a lőtáv ellensúlyoz). Úgy vélem cirkáló-rombolóharcban jók, illetve nagy távolságról csatahajókat gyújtogatni, de amint csatahajó közelébe kerülnek a torpedók maradnak mentsvárnak, egy salvóval szétszed egy kevésbé gyökér csatahajós.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 napja - 7 éve 2 napja #38104 Írta: Palee1987
Palee1987 válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Üdv kapitányok!
T8 nál járok a francia ágban(free exp nélkül), nem sietem el nem is véletlenül.
Az eddigi tapasztalatok alapján, T5 és T8 a befutó, T7 a fekete bárány.
T5 ben 91k damaget tudtam tolni, T8 ban stock hajóval 110-k-t egyenlőre.
Ha a T5 nem fexik akkor abba kell hagyni, mert arra épül a többi.
Röppálya és manőverezhetőképesség tekintetében eggyaránt.
Strapabírás: Valóban nem szereti a csatahajókat közelről, de a cirkálóktól nem kell félni, főleg ha AP val próbálnak bebontani, ugyanis az minimális szög tartásával, egytől eggyig lepattog.
Légvédelem: őszintén szolva többet vàrtam. Nagyon ki kellesz húzni a kapot hogy hatékony legyen.
Játékstílus: kicsit német, kicsit amcsi, kicsit ruszki. Távolságot tartani kell, az adott max lőtáv 2/3 ában kell maradni, vagy a sziget mögé bujkálós, férgeskedős stílust is igen effektíven lehet tolni.
Arra kell figyelni, hogy próbáljuk a hajó elejét mutatni és a 2 frontágyút használni.
Szögelésre mindig figyeljünk, és mindigy szlalomban haladjunk, ha hosszú ideig egyvonalban haladunk drágán megfizetünk érte.
A boostot tartogassuk akkorra ha túl közel kerülnénk vagy össztűz alatt vagyunk.
AP-t 8 km környékén merjünk használni cruiserek ellen. Másik francia ellen ne használjuk, nem érdemes. Sokkal több dmg-t vesz fel a gyujtóbol.minden másra mehet az AP.
Összeségében, nem rosszabb hajó ez a többinél csak kicsit óvatosabb játékstílust követel.
Sok sikert az ág kihúzásához, remélem segítettem valakinek.

"Nincs rossz hajó, csak képzetlen kapitány." ;)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 napja Palee1987 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 napja #38108 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Citadellát jól adják, úgy emlékszem csináltam screen-t tegnap, de eltűnt, pedig a kis flanszia IV-es cirkáló 10 citadellát lőtt. Ami érdekes, hogy gyakori volt a dupla citadella, szóval mindkét skuló betalált egy lövegből.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 napja #38111 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Francia cirkálók

Palee1987 írta: Üdv kapitányok!
T8 nál járok a francia ágban(free exp nélkül), nem sietem el nem is véletlenül.
Az eddigi tapasztalatok alapján, T5 és T8 a befutó, T7 a fekete bárány.
T5 ben 91k damaget tudtam tolni, T8 ban stock hajóval 110-k-t egyenlőre.
Ha a T5 nem fexik akkor abba kell hagyni, mert arra épül a többi.
Röppálya és manőverezhetőképesség tekintetében eggyaránt.
Strapabírás: Valóban nem szereti a csatahajókat közelről, de a cirkálóktól nem kell félni, főleg ha AP val próbálnak bebontani, ugyanis az minimális szög tartásával, egytől eggyig lepattog.
Légvédelem: őszintén szolva többet vàrtam. Nagyon ki kellesz húzni a kapot hogy hatékony legyen.
Játékstílus: kicsit német, kicsit amcsi, kicsit ruszki. Távolságot tartani kell, az adott max lőtáv 2/3 ában kell maradni, vagy a sziget mögé bujkálós, férgeskedős stílust is igen effektíven lehet tolni.
Arra kell figyelni, hogy próbáljuk a hajó elejét mutatni és a 2 frontágyút használni.
Szögelésre mindig figyeljünk, és mindigy szlalomban haladjunk, ha hosszú ideig egyvonalban haladunk drágán megfizetünk érte.
A boostot tartogassuk akkorra ha túl közel kerülnénk vagy össztűz alatt vagyunk.
AP-t 8 km környékén merjünk használni cruiserek ellen. Másik francia ellen ne használjuk, nem érdemes. Sokkal több dmg-t vesz fel a gyujtóbol.minden másra mehet az AP.
Összeségében, nem rosszabb hajó ez a többinél csak kicsit óvatosabb játékstílust követel.
Sok sikert az ág kihúzásához, remélem segítettem valakinek.

"Nincs rossz hajó, csak képzetlen kapitány." ;)


Kifejezetten nem szeretem a franciákat, elvből sosem lesz ilyen nemzetű hajóm, de tetszett a leírásod...:)
Szeretek a francia hajókra vadászni,lehet őket citadelláztani... :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Palee1987

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.255 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.