Pan-Asian Rombolók

Több
3 éve 1 napja #66213 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Szeretnék két Össz-Ázsiai hajót beszerezni, 5-ös szinten, illetve a fölött gondolkodom. Hülyén hangzik, de szeretném üríteni a laktanyát, viszont elbocsájtani nem akarom a kínkeservvel megszerzett kapitányokat. Amúgy meg a fránya küldetések miatt sem árt, ha vannak. Melyikeket javasolnátok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 napja #66215 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Nekem a Gadjah Mada és a Hsienyang is bejött, följebbről még nincs releváns, lejjebbről meg jó tapasztalatom.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 napja #66218 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Szvsz..kizárólag a prémeket...Huanghe,Loyang,Anshan,Irian....simából max .a Fushun.ennyi...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 14 órája #66223 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
A Chung Mu elég jó romboló végül is Fletcher másolat csak rövidebb a füstje gyengébb légvédelme de valamivel gyorsabb annál.Ha esetleg tudod használni a pán-európai DD-ket akkor javaslom a radar használatát ;) vicces tudd lenni :D
 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 órája #66225 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Szerintem a pán-ázsiai romboló ág kifejezetten nem rossz ág...igaz rombolókra nem jó a torpedói, de cirkáló+csatahajó+repülőgéphordozók ellen kifejezetten jól sebeznek és jól lékelnek. Sunyi kis rombolók és elég jó ágyúik vannak. Egyik rombolójuk sem a gyengék között van az osztályellenfeleikkel összehasonlítva. Fejleszthetőkből a Gadjah, Hsieny, Yue (T7-8-10) szerintem érdemes megtartani, de a Chung Mu (T9) sem rossz az osztályában. Prémium rombolók: az Anshan (T6) szerintem nem különleges, de nálam működik, LoYang (T8) jó kezekben kifejezetten egy "rohadék dög". A Fenyang (T8) egy Akizuki klón, kicsit lassabb ágyútöltéssel, de nagyobb HE+AP sebzésértékkel, viszont a torpedói mint az Asashio-nak, rombolók+cirkálók ellen nem jók. A Siliwangi (T8) az orosz Ognevoi-osztály fejlesztése, viszont rombolók ellen nem jók a torpedói, de van hidrója. Több füst lehetősége és gyorsabb füstvisszatöltése van mint a Loyang-nak.
Prémium cirkálók: Huanghe (T6) (megvan,de nem használom+szeretem) de a brit cirkálókkal érdemes összehasonlítani, mivel egy brit könnyű cirkáló, a HMS Aurora pán ázsiai verziója.
Irian (T8) egy Mikhail Kutuzov klón, 13,5km torpedókkal (rombolók ellen nem jók) viszont torpedó reload booster-rel, rövidebb lőtáv mint a Kutuzov-nál, bár ez a lőtáv még mindíg jó a osztályában lévő cirkálók átlágához.
Wukong (T8) egy Charles Martel klón.
Prémium csatahajók: Bajie (T9) egy Izumo klón, a Wujing (T9) egy Alsace klón.
Prémium repülőgép hordozó: Sanzang (T8) pedig egy Saipan klón.
A klónókat a "testvérhajójukkal" kell összehasonlítani.

wiki.wargaming.net/en/World_of_Warships

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 7 hónapja #66477 Írta: Olajuwon
Olajuwon válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Öles léptekkel a Yueyang felé.
Gunboat irányba húzva próbálkozok vele, de azért nem szabad mindenkibe belekötni, főleg hogy folyton low tier vagyok.

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.