Német rombolók

Több
6 éve 6 hónapja #45199 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Dühöngő
Annyira nem lehet szar mint az Udaloi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45200 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Dühöngő

BAGETT írta: Annyira nem lehet szar mint az Udaloi.


nem is az, csak az ágyúja :) alapvetően lehet vele foglalni, torpedozni, teljesen rendben van, nem a szivem csucske, de nem rossz. es kodben van sonarja...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45204 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Dühöngő
Hát.... nem sok biztatást kaptam... mindegy...hajrá... mert a cv csatákra kell majd egy szonáros rombi, amíg ki nem jönnek a radaros rombolók :whistle: :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45208 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Dühöngő

GaiusHun írta: Hát.... nem sok biztatást kaptam... mindegy...hajrá... mert a cv csatákra kell majd egy szonáros rombi, amíg ki nem jönnek a radaros rombolók :whistle: :evil:


Mahan sonarral, cserébe kicsit kisebb torpedó távval, ennyi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45562 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Dühöngő
Üdv!
Azt szeretném kérdezni, hogy a Z-23-ról mit érdemes tudni, játékstílus, felszerelés, képesség stb?
Nincs meg, de tervbe van véve és van képzett kapitányom hozzá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #45587 Írta: splash...
splash... válaszolt a következő témában: Dühöngő
Röviden: Jó kis mindenes rombi, csak a sok t10es meccs zavaró
Hosszabban:
2x4 torpedó, nem sok de nem is kevés, viszonylag gyorsan tölt, gyorsak is, 9,5es hatótáv tök elég. Sebzésük elég jó, csak a legnagyobb BBk torpedo protectionja nyeli el nagyon, amúgy 10k+
5db 150es ágyú, lassan tölt ddhez képest, de megszokható, viszont brutál a sebzése, rengeteg fire, ritkán lő 0t, elég pontos is, bár a lőtáv nem sok, és tetű lassan fordul.
Maga a hajó elég nagy, álcában nem vészes, fullosan 6.2ről látnak, viszont könnyű eltalálni, és a BBk se biztos hogy overpenelik, de a sok hp kompenzál. Mozgékonyság kb. átlag.
Füst elégé sőt nagyon rövid, de cserébe gyorsan tölt, szonár nagyon hasznos, bár bele lehet szaladni a késbe amikor szonároznál a füstből és jön a radar :D
Felszerelés, skill első az álca és a torpedózást segítők, szokásos DDs, nekem még van expert marksman ami fura lehet, de segít a tetű ágyúforgáson, nekem bejött.
Összességében szerintem nagyon jó DD(pl örömködőbe tettem ki pont ma egy meccset), kicsit szokni kell, de elég sokoldalú, mindenképp megéri beszerezni!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 6 hónapja splash... által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.286 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.