Amerikai repülőgép-hordozók

Több
6 éve 3 hónapja #47375 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

leopardusz írta: Nekem ugy tűnik h a tier7es CVk csak túlélni vannak, h minél hamarabb tullépjünk rajtuk, a Saipan miatt...


Tier 7-ben van talán az utolsó lehetőség a cv kontra cv harcra. Általában érdemes legalább egyszer megpróbálni elkapni az ellenfeled.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #47421 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Lexi CV AP lexi, 3800 hp sebzés 8 bombával... köszike, nem... meg most már hajkurászni is kell repüőket, köszike nem! :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #47443 Írta: Plehr
Plehr válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Nem érzem OP-nek a Lexingtont. Sőt az 1 db vadásza meg kevés. Az ESSEX meg nem tudom mire lesz jó a 9-es japán ellen. De még egy 8-as japán is lenyomja szerintem.

Szép és jó dolog ez az AP bomba, de összességében nem, hogy nem lett erősebb, de szerintem gyengébb is. ( ja és gyakran csak 800 sebzést csinál )

Ja, és ,hogy légifölényes akasz lenni, vagy támadó nem tudod megválasztani.

Lehet én csinálok valamit rosszúl, de nekem az új lexongton nem érződik ütösebbnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #47444 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Hát nem tudom, a Lexi megtámadta a Friderichemet, nem tudtam semmit tenni ellene, a torpedók meg a 2 AP bombázóraj ugy minusz 50e. hpt jelentett... Szóval nekem asztán ne sirjatok... :angry: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #47449 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Hát nem kell mondanom semmit :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #47454 Írta: Alex0303
Alex0303 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Emberek, ma vettem észre, ma játszottam először hordozóval a frissítés óta. Mit csináltak ezek az ÁLLATOK az amcsi hordozókkal??? Az hogy milyen erős vagy gyengébb lett a hajók elleni támadóereje az teljesen mellékes, ha ép összeakad egy japán hordozóval aki lealázza az égről és van olyan mocsok ez a program, hogy direkt úgy rakja össze.
Az imént ép próbáltam, hát már szánalmas volt, a japán hetes 2 vadásza folyamatosan ott fityegett egyik a térkép bal a másik a jobb harmadában és azonnal lecsapott a gépeimre és az én egyszem vadászom igen kevés volt, pedig tökig fel vannak fejlesztve moduloknál, felszereléseknél és kapitánynál is, még a +1 repülő is megvan a rajban, többet nem lehet hozzájuk tenni, de mégis 1-1 japán rajjal megütközve így sem tudtam mindig győztesen kijönni, ha igen is max maradt 1 vadászom. MINDEKÖZBEN pedig az ő másik vadássza alázta a bombázóim, torpedóbombázóim és még ha ez nem lenne elég, MINDEKÖZBEN az ő KÉT-KÉT bombázója és torpedóbombázója meg vígan tette a dolgát.
IDIÓTA AGYATLAN WG! És még mekkora örömmel tolja a pofádba mind ezt a Dása!

u.i. és volt valamiféle kompenzáció? Mert nem kevés XP kellett 1-1 szintnél kifejleszteni a hordozó változatait, hogy milyen repülő-összetételt szeretnél használni!!!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.363 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.