Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Érdekes képek, videók, infók, beszélgetések

Több
3 éve 22 órája #66241 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Mindenki azt írja  hogy t6 ig érdemes eljutni . Hogy a romboló szemszögéből is lásd a dolgot . Én pl t2 ben probálom megszerezni ezt a tapasztalatot , de   nem sok sikerélményt okoz . 
Nem 10 es szinten találkoztál az említett díszes társasággal  . Nem biztos hogy ilyen szavakkal kell rájuk utalni  

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 21 órája #66242 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Dühöngő
És támogattátok őket ? Mármint azt a 3-at aki kihalt 3 perc alatt. Mert én /nem vagyok nagy rombolós/ azt tapasztalom hogy nagyon sok függ a csapattól és a szerencsétől rombolóval. Jön az áldás hogy "Pls spottting" meg "capture" ha őt látják meg akkor meg miért ment olyan közel a marha másszon ki belőle egyedül. Arról nem is beszélve ha csak spotting akkor igen kevés lesz az xp. A csapatnak jó csak attól én még az utolsó vagyok. A  francia  mini Worchesterekről nem is beszélve ha egy "régi" romboló összetalálkozik eggyel támogatás nélkül biztos halál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 18 órája #66244 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Az előre rohanok elpusztulni egyéneket marha nehéz támogatni egy bb-vel, mert mire tűz vonalba ér az ember, azt veszi észre, hogy egydül van, mert akit segítene, az ott hagyja a fogát.
Az az érdekes, a másik oldalon tudták használni azt a hajóosztályt, mert a végére ott maradt kettő a nyakunkon, akik le is hozták a meccset az ellenfélnek. 
Szóval, nem az a probléma, hogy vesztes meccs lett, főleg, hogy mostanában csak azok vannak, hanem az a masszív dd hiány, ami a meccsek első perceiben össze szedünk és  feltűnően azt a csapatot súlytja, amiben vagyok. 
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 11 hónapja #66279 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Ez micsoda volt? 

 
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 11 hónapja #66280 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Dühöngő
He 0 át sebzett de felgyújtotta ?
És porrá égett ?
Vagy elgázoltad esetleg ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 11 hónapja #66281 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Dühöngő
Egyik sem. Befordult a koma egy sziget mögé olyan 10 km távolságra, amikor kb. vaktában oda küldtem egy salvót. Csak a 15000 sebzés meg a kill mutatta, hogy kinyiffant. De már akkor is csodálkoztam a dolgon, mert átütő találatot nem jelzett a rendszer. 
Még azt tudom elképzelni, hogy közben egy két köbméteres meteor találta el és a találatot nekem számolta. :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.400 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.