Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Konténer nyitás

Több
7 éve 5 hónapja #27758 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Grievous írta: A luckos ládánál mit lehet kapni, ha nem epic ládát kap az ember? (vagy ilyenkor a másik 3 ládából kap az ember?)

Az első ilyenben nekem 100 k ezüst volt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #27780 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Láda nyitás

Benign_Wolf33 írta: Ha nyilvános lesz a megnyerhető aranyak összege, prémiumhajók listája, akkor majd egybevonom az örömködővel.


Szerintem nem kéne, de majd kiderül...

Le volt írva a ChangeLog-ban, hogy mindenki kap 5-öt a 4 féléből, hogy lássa mi van benne.

Én most úgy vagyok, gyűjtögetem, aztán 100-nál, 200-nál, vagy lehet hogy többnél csinálok belőle egy CS:GO-s ládanyitást :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #27781 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Eddigi ládák:
ami ért is valamit, az az 5 speciális camo, a 250 tűzoltó, 50k credit és 500 free xp.

Napi ládákból max 2-t fogok szerezni, a 3.-hoz kicsit több idő kellene
Mai 2 láda: 2x 5db zászló (luckos) ez luck... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #27793 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Csao!

Szerintetek lehet talalni valami drop calculatort, hogy melyik ladabol mi, mekkora esellyel eshet? Konkretan haver mutatott egy screenshotot, hogy valaki egy Warspiteot szedett ki az egyikbol, az mar eleg meleg, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #27794 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Biztos valahol megvannak azok az értékek (odsz/logit és társai, amivel a szerver számol), de erősen kétlem, hogy ezeket az adatokat kiadta volna a cég. Viszont egy prémium hajó kihúzásának az esélye véleményem szerint elég csekély. De én nem adom fel! :) (Bár ilyen szempontból nem tartozom a szerencsésebbek közé)

Tegnapi két konténer:
1. - 3000 szabad tapasztalat
- 10000 kredit
- Jó pár jelzőzászló
- Kétféle álcafestés
- Prémium fogyóeszközök, főleg rombolókhoz (irónikus, hogy ebből a típusból nekem kettő van és ritkán veszem elő)

2. -10x két féle álcafestés

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #27796 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Láda nyitás
Akkor próbálgattátok a luckos ládát is? h 5 zászló, másikban 100 ezer pénz... ugy irja h ha szerencséd van, valami nagyot kapsz, ha viszont nincs, akkor vmi gyengébbet. 5 zászló sztem az utóbbiba tartozik. Valaki huzott a luckosból olyat, ami már tényleg a szerencsés kategóriába tartozik?

Másik kérdés. A 2000 xpre kb ugyanolyan értékű láda jár, mint 20000esre, s mint a harmadikra? Vagyis egy nap 3 egyértékű láda ami jár, vagy a megdolgozott xpvel arányban nő a ládák értéke is? (tegnap a harmadikat nem szereztem meg, de a 2 kb egyformának tűnt, zászlót választottam, lottó nélkül)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.371 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.