Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

Több
7 éve 5 hónapja #38030 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Örömködő
grat :cheer:

Nekem kicsit felemás, mostani fubukim nincs, hogy összehasonlítsam, de a sok t8-as meccs nem volt nekem előnyös vele Xd (t6-ban tud aratni azért :silly: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #38040 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Örömködő
Az alábbi csaták eredményei még tegnap születtek, de csak most jutottam ide. Mindegyikre az volt a jellemző, hogy a szerencse is mellém szegült. Az elsőnél, viszont én kértem elnézést, mert gyakorlatilag leloptam legalább 3-at, de csak azért is levadásztam két rombolót B) , hogy ne legyen jó napjuk. A másodiknál sikerült az Iowanak nagyon nem kedvező helyzetbe kerülni a végére, de legalább összegyűlt a 60 ezer tapipont és a harmadikat már az átépítés után követtem el. Biztos ki lehet még hozni többet is a hajóból, de a kapitányom még csak 9 pontos, és sokszor hozok hibás döntést.
Most irány a Montana. Nagy gáz az, ha elégedett vagyok az alap tűzvezető rendszerrel?
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Corvinus

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #38043 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Örömködő

Acetil_coenzim_A írta: Nagy gáz az, ha elégedett vagyok az alap tűzvezető rendszerrel?


Igen ritkán lehet messziről betalálni. Bár nekem a Montana kedveskedett talán a 3-4. játékomon egy 20km-es devastating strike-al, talán Kutuzov volt a gyorsan kieső. Amúgy a Montana lövegjei teljesen ugyanazok, mint az Iowá-é, csak +1 torony, ami jól jön. És viszonylag hamar újratölt. Én félve megyek Tier X-es hajóval, mert úgy érzem, nagy az elvárás. Sokkal hamarabb reportolnak, ha úgy gondolják, gyengén játszom. Csak nemrég sikerült mennem egy 177K-s menetet, de abból már láttam, tényleg lehet menni 200K körül, ha minden összejön. Szóval jó érzés is menni a Montanával, és kicsit stresszes is. Tier X BB-től sokat vár a csapat, nehéz megfelelni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, leopardusz, Acetil_coenzim_A, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #38044 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Örömködő
Köszönöm szépen az észrevételeidet, nagyon hasznosak!
Hát engem aztán jelentgethetnek, meg dicsérhetnek kedvük szerint. Alapvetően nem zavar, mert igyekszem a csapat számára hasznossá tenni magam, ami nagyon gyakran nem sikerül. De a karmám elérte az 5-öt! :woohoo: (eddig 3 volt). Én elvből nem jelentgetek fel senkit sem, talán egyszer, vagy kétszer tettem ilyet, mert az illető(k) minden téren nekem estek valamiért és már nem bírtam cérnával (mentem is utána a művészellátóba pár tekercsért :) ) Ellenben a napokban szinte az összes dícséreti lehetőségemet kihasználom, mert az kapjon, aki megérdemli és legyen még szebb napja.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #38046 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Örömködő
Bár az elején vezettek 4 hajóval,de valahogy mellénk (mellém) szegődött a szerencse,kifejezetten jó csata volt...főleg amikor a Duguay-Trouin-ba citadellát lőtt az Isokaze,akkor nagyot röhögtem... :evil: :lol:




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 5 hónapja #38047 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Örömködő
Rég játszottam a japó csatahajókkal,Fuso-t kivéve,Nagato-val meg kifejezetten rég,de még mindíg üt ez a vas... :whistle:




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, BigaC, Shogun, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.404 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.