Klán- / Szakasztárs keresés

Több
6 éve 7 hónapja #43596 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Klán- / Szakasztárs keresés
Igen ez a hiba már jó pár napja jelen van sajnos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43598 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Klán- / Szakasztárs keresés
A játékban a klán beszélgető ablaknak ( vagy mi... :side: ) sincs neve.
Szóval valamit elpuskáztak... :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43599 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Klán- / Szakasztárs keresés
akkor várok,remélhetöleg következö frissitésnél kijavitják és tudok jelentkezni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44282 Írta: BlueLeader
BlueLeader válaszolt a következő témában: Klán- / Szakasztárs keresés
No ennek is eljött az ideje, bejött a klánbázis modul, ezért keresnék Klánt magamnak, legyen hol raktározni az olajat.

Magamról:
35 éves vagyok, lassan 15 éve játszok MMO játékokat (WoW, WoT, Dota, HoTS amit huzamosabb ideig, WoWs-t megjelenéskor toltam kicsit év elején tértem vissza) abszulút casual vagyok jelenleg, mivel 3 műszak mellett nem tudok eléggé rendszeresen lenni, hogy fix csapatok tagja lehessek

Amit keresek:
Jó hangulatú felnőtt mentalitású klán, ahol esetleg nálam jobb játékosokkal csapatban javíthatok a jelenlegi középszerű teljesítményemen

Amit nem keresek:
Rage kidek, és elitista "kihaénnem" makik abból van elég random csatában köszi

Amit ajánlok:
Egy viszonylag rendszeresen aktív játékos vagyok, aki szívesen játszik csapatban, elviseli az építő jellegű cinkelést/beszólogatást (nem vagyok mimóza lélek amíg a kritika konstruktív addig a formátuma nagyjából mindegy, kivéve ha teljesen alpári), humorérzék (ha szereted az angol humort, favicceket ideális csapattárs leszek), TS hasonló dolgokra nyilván nyitott vagyok, ezek nélkül kb. értelmetlen is csapatban akármit csinálni

Hajók:
Zao, Izumo, Yugumo, Atago, Bismarck meg néhány kisebb de nem nagyon játszok mást idő hiányában örülök ha ezekre a napi szorzó lemegy
Ha elolvastad köszönöm, ha esetleg érdekel a jelentkezésem, várom válaszod itt vagy in-game BlueLeader névén
További szép napot és jó szelet
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri, Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44300 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Klán- / Szakasztárs keresés

BlueLeader írta: No ennek is eljött az ideje, bejött a klánbázis modul, ezért keresnék Klánt magamnak, legyen hol raktározni az olajat.

Magamról:
35 éves vagyok, lassan 15 éve játszok MMO játékokat (WoW, WoT, Dota, HoTS amit huzamosabb ideig, WoWs-t megjelenéskor toltam kicsit év elején tértem vissza) abszulút casual vagyok jelenleg, mivel 3 műszak mellett nem tudok eléggé rendszeresen lenni, hogy fix csapatok tagja lehessek

Amit keresek:
Jó hangulatú felnőtt mentalitású klán, ahol esetleg nálam jobb játékosokkal csapatban javíthatok a jelenlegi középszerű teljesítményemen

Amit nem keresek:
Rage kidek, és elitista "kihaénnem" makik abból van elég random csatában köszi

Amit ajánlok:
Egy viszonylag rendszeresen aktív játékos vagyok, aki szívesen játszik csapatban, elviseli az építő jellegű cinkelést/beszólogatást (nem vagyok mimóza lélek amíg a kritika konstruktív addig a formátuma nagyjából mindegy, kivéve ha teljesen alpári), humorérzék (ha szereted az angol humort, favicceket ideális csapattárs leszek), TS hasonló dolgokra nyilván nyitott vagyok, ezek nélkül kb. értelmetlen is csapatban akármit csinálni

Hajók:
Zao, Izumo, Yugumo, Atago, Bismarck meg néhány kisebb de nem nagyon játszok mást idő hiányában örülök ha ezekre a napi szorzó lemegy
Ha elolvastad köszönöm, ha esetleg érdekel a jelentkezésem, várom válaszod itt vagy in-game BlueLeader névén
További szép napot és jó szelet

Szerintem Szete bátya nem fogja érte a fejemet venni:Elvileg meg hívtalak a T-F-K-ba. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #44302 Írta: Novver
Novver válaszolt a következő témában: Klán- / Szakasztárs keresés
Szervusztok!

Szintén a klánbázis térnyerése miatt keresnék klánt, egy kis kihagyás után jöttem vissza újra.

Magamról:
27 éves, gyerekkora óta játszó mindenevő gamer vagyok, majdnem naponta szoktam játszani, az aláírásban láthatjátok milyen kaliberű wows játékos vagyok :)

Amit keresek:
Mindenképpen felnőtt, lehetőleg 20 fölötti játékosbázis akikkel alkalomadtán cseveghetek, csapatozhatok, és leereszthetjük a fáradtgőzt.

Amit nem keresek:
Blood Steven és barátai, elitizmus, mert abból ahogy BlueLeader felettem írta is, rengeteg van ingame

Amit ajánlok:
Mindhatni rendszeres aktív játékos, humoros, abszolút minden aspektusa, bele értve a fekete humort is, velem aztán tényleg mindenről lehet beszélni és viccelni, kevés a tabu téma. Kritikát szívesen fogadok, néha ragelek a sok cancer potato játékoson, de üvöltözni nem szoktam, inkább csak csóválom a fejem és mondogatom hogy ilyen nincs... Bármiféle VOIP megoldás érdekel, jelenleg TS, Discord, Twitch App van a gépen, mást már nem szívesen pakolnék fel

Hajók:
Sok.. tényleg, de a lényegesebbek:
IJN: Yamato, Shimakaze, Atago, Hiryu, Fuso
Kriegsmarine: G. Kurfurst, Tirpitz, Bismarck, Nurnberg, Ernst Gaede
Royal Navy: Campbeltown

Japánokkal kezdtem, viszont minden hasonló játékban, WOT, WOWP, WOWS, War Thunder, germán acél, és glorious superior german engineering párti vagyok, egyszerűen imádom a náci engineering csodáit :D

Köszönöm hogy elolvastad és megfontolod. Nyugis napot mindenkinek!

UI: Ezzel egyidőben applikálódtam a T-F-K-ba, ha esetleg szimpatikus vagyok (kacsint kacsint) James Onedin, kérlek fogadjatok örökbe :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Novver által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.245 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.