Jelenleg 517 vendég és nincs tag online

Csak egy gyors kérdés...

5 napja 2 órája #66569 Írta: Jaszon
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
A tokent folyamatosan kaptad egy etap 15 token 50 szén az armoryban láthatod mennyi tokened van összesen.

Ascott_steel2
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 napja 18 órája - 4 napja 17 órája #66571 Írta: akkufuro
Hát ha így lenne be sem írtam volna ide. Hol van több száz tokkenem ????  Bár már nem tudom szénből hányszor 400 volt , de máshol is kaptam tokkent de már nem emlékszem pontosan.

Mellékletek:

3 napja 4 órája - 3 napja 4 órája #66573 Írta: Myrsky
Ott vannak, a képen amiből 80 van, kereszttel a közepén, az a német token.
Ez a személyes küldetésest főleg random/ranked csatákban könnyű végigvinni, ahol  szinte garantáltan sikerl a 300-600 alapXP-ket összeszedni, még egy roszabbul sikerlt vesztes csatában is. Plusz ha hamar össze akarod szedni az 510 tokent, akkor gyorsan ki kell pörgetni azokat a nemzet+hajóosztályokat, amiből 300 alapXP kell.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

22 órája 1 perce - 21 órája 58 perce #66583 Írta: akkufuro
Hali aki látott már CV.t többet mint én és megvan neki a Serov írja már meg legyenszives hogy csak az alaprepülők ilyen gyengék vagy a fejlesztett is ?  A N Carolina ami emlékeim szerint, amikor én megyek vele nem a légvédelem bajnoka többször egymásután szétlőtt mielőtt bármi kárt tehettem volna benne. Valamint a repülők  A D kormányzását nem lehet finomabbra venni 1-2 mp alatt 20-30 fokokat fordul.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.