Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 1 hónapja #66038 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Lehet jobb, ha vársz még, ki tudja az "új" tesztelt/bejelentett hajókból mi miben fog megjelenni (vagyis h coal, steel, free xp), habár t9-esből annyira sok nem rémlik, csak a dockyardos dd, szóval 1m free kilöve Xd 
Marceut nem mondják rossznak, de engemet nem vonz az ilyen gunboat (miniCL), Pommernnek rossz a szórása, sec buildet nagyban megölték most ugye, de csak nem lehet annyira rossz... Xd 
Free xp-ből mi szerezhető most? Nelson még pár patchig, agir... hayate? Xd hayate 2m-es, kiesik, meg hayate csak gyüjtőknek való. Jön majd a monarch t7-es változata super heallel, de kérdés h miért lehet megszerezni.
Lehet a free xp jobb lenne tree resetre tartogatni, majd RP-ből venni 9-est vagy 10-est
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 1 hónapja #66041 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem szoktam dd-zni, így azokat ki szoktam hagyni. DD-vel nem vagyok túlságosan ügyes, még annyira se, mint a bb vagy ca hajókkal, így azokat ki szoktam hagyni, mert randomban nem lenne jó, ha a bénaságom miatt kapna ki a csapat.

A Pommern megvan, kiesett egy ládafiából és azon kívül, hogy szép hajó, randomban túl sok örömet nem szereztem vele. Nem is erőltetem annyira. Össze kellene barátkoznom vele azt hiszem. :) 

A Nelson mem mozgat annyira. Sajnos, az is ilyen hátul kempelős, sutyiban durrogtatós hajó, az én vérmérsékletem meg pont nem ilyen. Agresszívan nyomulós játékot űzök, ami vagy bejön, vagy nem. :) 

A tier resetelést azt kihagyom, így hallgatok rád és türelmesen kivárom, amíg lesz valami finomság itt is, ott is. Nem hajt a tatár, bár a Csilla kergethetne... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #66103 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Az Armory-ban levő 35e szenes kapitányok azon az1-2 tehetségecskén kívül tudnak-e valamit. Pontosabban lehet-e átképzés nélkül rakosgatni a sárga koszorús /prém/ hajók között?
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hete akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hete #66136 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés
@Akkufuro: A prémium/arany koszorús hajók között az összes kapitányt lehet pakolgatni adott nemzeten belül átképzés nélkül, nem csak az Armoy-ban vehetőket.

Más: Volt nemrég egy ilyen lehetőség, hogy az Epic-ről is le lehetett tölteni a WoWs-ot, és ha megcsináltál egy küldetéssort, akkor adott egy SuperContainer-t, amit elvileg a normál accon is jóváírnak. Van aki letöltötte és véggicsinálta ezt? Mert nekem az ott vásárolt doublon-t jóváírták, de az SC nem érkezett még meg.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hete #66145 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez most elég hülye kérdés lesz. Kaptam egy kupont, mert az üzenet szövege szerint kiérdemeltem - na azt meg hogy?. Ha jól értettem, akkor valamit vennem kéne a prémium boltban, aminek az árát aztán doubloonban 200%-ban visszakapom. Létezik ilyen, vagy valamit nagyon benéztem? Persze egyből a honlapra küldött és azon belül a vásárolható termékek közé. Van értelme ezt figyelembe venni?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hete #66146 Írta: csaba.veress
csaba.veress válaszolt a következő témában: Kérdés
Nézd meg a kuponoknál a honlapon
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.425 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.