Jelenleg 687 vendég és nincs tag online

Csak egy gyors kérdés...

8 hónapja 1 hete #66038 Írta: Grievous
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Lehet jobb, ha vársz még, ki tudja az "új" tesztelt/bejelentett hajókból mi miben fog megjelenni (vagyis h coal, steel, free xp), habár t9-esből annyira sok nem rémlik, csak a dockyardos dd, szóval 1m free kilöve Xd 
Marceut nem mondják rossznak, de engemet nem vonz az ilyen gunboat (miniCL), Pommernnek rossz a szórása, sec buildet nagyban megölték most ugye, de csak nem lehet annyira rossz... Xd 
Free xp-ből mi szerezhető most? Nelson még pár patchig, agir... hayate? Xd hayate 2m-es, kiesik, meg hayate csak gyüjtőknek való. Jön majd a monarch t7-es változata super heallel, de kérdés h miért lehet megszerezni.
Lehet a free xp jobb lenne tree resetre tartogatni, majd RP-ből venni 9-est vagy 10-est
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 1 hete #66041 Írta: nwa5000
Nem szoktam dd-zni, így azokat ki szoktam hagyni. DD-vel nem vagyok túlságosan ügyes, még annyira se, mint a bb vagy ca hajókkal, így azokat ki szoktam hagyni, mert randomban nem lenne jó, ha a bénaságom miatt kapna ki a csapat.

A Pommern megvan, kiesett egy ládafiából és azon kívül, hogy szép hajó, randomban túl sok örömet nem szereztem vele. Nem is erőltetem annyira. Össze kellene barátkoznom vele azt hiszem. :) 

A Nelson mem mozgat annyira. Sajnos, az is ilyen hátul kempelős, sutyiban durrogtatós hajó, az én vérmérsékletem meg pont nem ilyen. Agresszívan nyomulós játékot űzök, ami vagy bejön, vagy nem. :) 

A tier resetelést azt kihagyom, így hallgatok rád és türelmesen kivárom, amíg lesz valami finomság itt is, ott is. Nem hajt a tatár, bár a Csilla kergethetne... :D

7 hónapja 3 hete - 7 hónapja 3 hete #66103 Írta: akkufuro
Az Armory-ban levő 35e szenes kapitányok azon az1-2 tehetségecskén kívül tudnak-e valamit. Pontosabban lehet-e átképzés nélkül rakosgatni a sárga koszorús /prém/ hajók között?

7 hónapja 3 hete #66136 Írta: Myrsky
@Akkufuro: A prémium/arany koszorús hajók között az összes kapitányt lehet pakolgatni adott nemzeten belül átképzés nélkül, nem csak az Armoy-ban vehetőket.

Más: Volt nemrég egy ilyen lehetőség, hogy az Epic-ről is le lehetett tölteni a WoWs-ot, és ha megcsináltál egy küldetéssort, akkor adott egy SuperContainer-t, amit elvileg a normál accon is jóváírnak. Van aki letöltötte és véggicsinálta ezt? Mert nekem az ott vásárolt doublon-t jóváírták, de az SC nem érkezett még meg.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

7 hónapja 3 hete #66145 Írta: Acetil_coenzim_A
Ez most elég hülye kérdés lesz. Kaptam egy kupont, mert az üzenet szövege szerint kiérdemeltem - na azt meg hogy?. Ha jól értettem, akkor valamit vennem kéne a prémium boltban, aminek az árát aztán doubloonban 200%-ban visszakapom. Létezik ilyen, vagy valamit nagyon benéztem? Persze egyből a honlapra küldött és azon belül a vásárolható termékek közé. Van értelme ezt figyelembe venni?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

7 hónapja 3 hete #66146 Írta: csaba.veress
Nézd meg a kuponoknál a honlapon
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

7 hónapja 3 hete #66147 Írta: Acetil_coenzim_A
Köszönöm szépen! Megtaláltam! Nem olvastam félre. Melyik prémladikra érdemes beruházni?

7 hónapja 2 hete #66155 Írta: nwa5000
Mi a cél? Fun? Pénzszerzés? Kapitányképzés? Melyik nemzeteket részesíted előnyben? 

7 hónapja 2 hete #66156 Írta: akkufuro
Megerősítést kérnék hiányos angolommal és goglival a következőre jutottam : kapitány képesség cirkáló  1 Outnumbered . Akkor aktiválódnak az előnyök ha az én lőtávomon belül legalább 1-el több ellenséges hajó van. 2  Top Grade Gunner Akkor aktiválódik ha az én normál felderíthetőségemen belül van ellenséges hajó. A továbbiakat nem tudtam értelmezni.

Mellékletek:

7 hónapja 2 hete #66157 Írta: Acetil_coenzim_A
Most inkább az élvezeti értéket részesítem előnyben, a pénzszerzés másodlagos opció nálam. Nációban most nem vagyok válogatós, de sokat gondolkodtam a Kii, a Kaga, az Atlanta, a Hood, a Mutsu, esetleg a Scahrhorst hajókon, de nem zárkózom el másoktól sem.

7 hónapja 2 hete #66162 Írta: nwa5000
A japán prémiumokat nem ismerem. Az Atlanta nagy fun lehet, de nagyon tudni kell vele helyezkedni. A Hood régen megvolt, nem tartottam rossznak. A Scharny  is megvolt régebben. Nagyon szerettem. Alaska kicsiben. :) 

7 hónapja 2 hete #66167 Írta: Acetil_coenzim_A
Köszönöm szépen az észrevételeket! Nagy segítség volt, és egy remekül kézreálló hajó lett a vége.

7 hónapja 2 hete #66168 Írta: Ahha2

akkufuro post=66156 beküldte: Megerősítést kérnék hiányos angolommal és goglival a következőre jutottam : kapitány képesség cirkáló  1 Outnumbered . Akkor aktiválódnak az előnyök ha az én lőtávomon belül legalább 1-el több ellenséges hajó van. 2  Top Grade Gunner Akkor aktiválódik ha az én normál felderíthetőségemen belül van ellenséges hajó. A továbbiakat nem tudtam értelmezni.

Akku miért nem magyarosítod a játékot? Sokat segít, hidd el
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

7 hónapja 2 hete - 7 hónapja 2 hete #66173 Írta: akkufuro
Régebben sikerült  egy párszor.  Mostanában nem foglalkoztam vele nem kellett. Ma újra megpróbáltam de a letöltést mint videofájlt akarja megnyitni, fagyás , kényszerített kilépés. Beraktam a  binbe de nem történt semmi. Sajnos az oviban nem billentyűzet volt a jelem /akkor még nem is volt/ mint az itt játszók többségének.Például 3 napja nem tudok belépni a Twichbe az mondja újítsam meg a jelszavam következőben meg azt hogy nem tartozik össze most akkor ki a hülye?  

Mellékletek:

7 hónapja 2 hete #66174 Írta: Ahha2
Nem hülyéztelek le, legalábbis nem rémlik. Nekem sem billentyűzet volt a jelem, én sem vagyok már mai eresztés. Egyébként mi köze a magyarosításnak a twitchez? Mert nem tudtam rájönni. Nekem pl. semmiféle ilyen közösségi bizbaszom nincsen és mégis magyar a játék.

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.