Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 2 hónapja #65786 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kérdés
Szeva Attila!
Képzeld, visszaraktam a játékot. Viszont elég sok minden változott, ahogy látom, viszont, mintha ezek a változások nem biztos, hogy előnyére válnak a játéknak.
Kb. másfél évvel ezelőtt ajándékoztam el az akkori accom. Össze tudnád foglalni a leglényegesebb változásokat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65791 Írta: BacsaA
BacsaA válaszolt a következő témában: Kérdés
Szia!

Üdv ismét a fedélzeten, PM-ben írtam pár sort.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #65795 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Én valahogy nem érzem "igazságtalanságnak", hogy lesz ez a kicsi free commander xp az új rendszerben, kb mindenkinek fog kelleni, ha növelni akarja a kapitányi xp-t (vagy előre farmol most, van egy csomó camo+flag amivel szép összegeket lehet farmolni aktív prém mellett).

Meg abban a patchben amúgy se ez lesz a legkisebb gond :evil: (ripgoku és német bb vonal mégjobban...)
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #65796 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Hát mondassz valamit ez a felkurblizott fejlesztés mármint minden új ág sokkal gyorsabb erősebb a régieknél /olasz CA, EU DD , angol CA/nem tudom hová vezet de sok jóra biztos nem. Egy fél éves éves hajó már elavult alig lehet vele valamit elérni Kihozzák az újat pár hónap és mehet a levesbe vegyed fejleszd az újat.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65799 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro írta: Egy fél éves éves hajó már elavult alig lehet vele valamit elérni Kihozzák az újat pár hónap és mehet a levesbe vegyed fejleszd az újat.


A Tirpitz példának okáért nem féléves, 1936-ban fektették le a gerincét, 1939-ben bocsátották vízre, és 1941-ben adták át a Kriegsmarine-nak... de visszatérve a mondandódra: Észak Úrnőjét, mint ahogy az összes régebbi hajót a játékban, még most is érdemes táncba, ill. csatába vinni...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Anry19

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #65802 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Kérdés
Igazad van .
Kell az ellenfélnek egy könnyen gyulladó gyenge ágyús hajó .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.352 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.