Öreg és tapasztalt WoWS válaszaira várok!

Több
4 éve 11 hónapja #59816 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Öreg és tapasztalt WoWS válaszaira várok!
Én nem játszom rombolóval, cv-vel meg pláne. Leginkább a cirkákat szeretem. Viszont a német ág egy kalap kaki, a Roon biztosan. Az ap-ja overpeneli az összes cirkát, a bb-kbe meg beletörik. a HE-je meg szintén szar. A japán lehet, hogy papír, de jobban használható ágyúkkal, plusz jobb torpedókkal. Az usa cirkák a kedvenceim, ott mind szeretem. Főleg, amikor bejön a radar. A légvédelmük is klasz.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, BacsaA

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59818 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Öreg és tapasztalt WoWS válaszaira várok!
Azt ajánlanám h itt az oldalon az ALAPOK-ba lépj be és olvasgasd végig, sokat segitenek abban h humanok ellen is megőrizhesd az 50 százalék feletti győzelmi arányod... ;)
Kapitányok, sebzési rendszer, felderitési rendszer, felszerelések, hajótipusok.... olvasd át, sokat ér az :). S persze itt kérdezz ami nem világos, szivesen segitenek.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59840 Írta: dPsky1000
dPsky1000 válaszolt a következő témában: Öreg és tapasztalt WoWS válaszaira várok!
Nagyon köszönöm mindenki válaszát!
...
De jött a hideg zuhany. Ember ellen kb annyit érek, mint alufólia atomtámadás ellen.
Lehet nincs igazam, de amit pár kommentel előbb is írtam... az van hogy van a light (gyors, nagyot sebző) és van a lassú nagyot sebző! A "medium" osztály olyan mint a töltelék. Van vagy nincs, szinte semmit nem számít! A light olyan hogy, ha akar pillanat alatt változtat pozíciót és meg is teszik. A "heavy" meg röhög amiket rá durrantok... Kigyullad és?
És itt jön az amit már valaki írt... Senki sem szeret sok "tízezres" pofont kapni...
Tehát a végkifejlet.:
-Cirkáló teljesen off. (Legjobb hatékonyság DD ellen max)
-Anyahajót (repülőgép szállítót még nem sokszor volt szerencsém látni, de nem sok vizet zavartak)

Mi marad? Aki játszik tudja....

Lehet velem van a baj, vagy túl öreg vagyok az ilyesfajta játékokhoz már, de nekem egy játék a siker élményről szól, nem arról hogy "dolgozak és szenvedjek"...

Kipróbáltam, tetszik, de megosztó és fáradtságos.
Erre biztos nem áldoznék egy vasat sem.
Ne haragudjatok, ez egy vélemény volt.
Sziasztok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59841 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Öreg és tapasztalt WoWS válaszaira várok!
azért vannak jó cirkálók, amik szétszednek egy csatahajót, csak jó helyen kell állniuk, meg random ne segítse a bb-t a dologban (DesMoint akartam felhozni, mint példa, de az t10 és szemből azért szétszedik, de az a DPM csodás)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59842 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Öreg és tapasztalt WoWS válaszaira várok!

dPsky1000 írta: Nagyon köszönöm mindenki válaszát!
...
De jött a hideg zuhany. Ember ellen kb annyit érek, mint alufólia atomtámadás ellen.
Lehet nincs igazam, de amit pár kommentel előbb is írtam... az van hogy van a light (gyors, nagyot sebző) és van a lassú nagyot sebző! A "medium" osztály olyan mint a töltelék. Van vagy nincs, szinte semmit nem számít! A light olyan hogy, ha akar pillanat alatt változtat pozíciót és meg is teszik. A "heavy" meg röhög amiket rá durrantok... Kigyullad és?
És itt jön az amit már valaki írt... Senki sem szeret sok "tízezres" pofont kapni...
Tehát a végkifejlet.:
-Cirkáló teljesen off. (Legjobb hatékonyság DD ellen max)
-Anyahajót (repülőgép szállítót még nem sokszor volt szerencsém látni, de nem sok vizet zavartak)

Mi marad? Aki játszik tudja....

Lehet velem van a baj, vagy túl öreg vagyok az ilyesfajta játékokhoz már, de nekem egy játék a siker élményről szól, nem arról hogy "dolgozak és szenvedjek"...

Kipróbáltam, tetszik, de megosztó és fáradtságos.
Erre biztos nem áldoznék egy vasat sem.
Ne haragudjatok, ez egy vélemény volt.

Sziasztok!

Azt elárulom h ez a WoWs sokkal taktikusabb játék, mint a WoT, itt nins olyan h csapat nélkül, csapat ellenében győzöl, itt nincs goldlőszer, itt nincs rugalmas elszakadás... Élethűbb játékélményt nyujt a WoTnál, ez tuti ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59846 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Öreg és tapasztalt WoWS válaszaira várok!

dPsky1000 írta: ...Cirkáló teljesen off. (Legjobb hatékonyság DD ellen max)...


Azért ezt néhány cirkálóm kikérné magának. Helena 61.48%, Roon 60%, Kolberg 62.12%... összességében 60.41%-ot hoztak eddig. A Helena most a pénzgyáros, többnyire festés és prém felszerelés nélkül hozza ezt a winratet, plusz 75k átlagsebzést tier7-ben. A csata nagy részében csatahajókat süt ropogósra.

wows-numbers.com/player/504042603,BAGETT/progress/
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.213 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.