PLS Help!

Több
6 éve 8 hónapja #42269 Írta: gzoli22
PLS Help! téma létrehozva gzoli22 által
Helló! kis segítségre volna szügségem! Történt ugyanis, hogy újra tettem a windowst, és WOWS-t is újra kellett raknom. A problém az hogy csata közben nagyon kevés hajó jelenik meg. Miért van ez? Valami beállítás probléma?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42271 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: PLS Help!
Nem lehet hogy coop csatában mész?Játék telepítése után át kell állítanod randomra.Szerintem most le leszünk tolva,az új topicért...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja James Onedin által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42272 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: PLS Help!
Ha nem win-es lemezen van a játék akkor nem kell újratenni, minden, amit használ az a telepítési mappájaban van, ami kell neki. Ha van külső vinyód, kimásolod (rossz neteseknek is ajánlom, mert gyorsabb lesz ,mint a letöltés.
Nekem 2 meghajtóm van, SSD, HDD, SSD os, HDD minden más.
Újraraktam a wint, a normál kliens csak jelszót kért újból, mikor elindítottam, a PT-s még azt sem, csak belépett (ez mondjuk nem igazán ok..) csak legközelebbre..

Aktuálisan: Mivel letörölted/újraraktad, nagy eséllyel elveszett a korábbi grafikai beállításokat tartalmazó fájlod, ami nincs accounthoz csatolva. Így újból végig kell menni , minden grafikai (és billentyűs ha volt, meg hangos akár) beállításon, hogy minden érték újból ott legyen, ahogy neked, meg géped tudásának megfelelő.

+Legközelebb hasonló témáért ne nyiss új topikot, van a csak egy gyors kérdés, vagy technikai problémák, ami ennek megfelel. Ha valamilyen formában visszajelzel, hogy ezt láttad (írsz, megköszönöd gombbal) akkor átteszem az egyikbe!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42274 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: PLS Help!

James Onedin írta: Nem lehet hogy coop csatában mész?Játék telepítése után át kell állítanod randomra.Szerintem most le leszünk tolva,az új topicért...

Ohh erre nem is gondoltam, arra alapoztam, hogy látótávolság probléma van...

Tisztázásért képet kérnénk: helyzet közben print screen, játék mappályából meg ide fel a képet ne külső oldalra!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.233 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.