Prémium hajók

Több
8 éve 1 hónapja #14374 Írta: Andrej72
Andrej72 válaszolt a következő témában: Prémium hajók
Rápróbálok erre a kínai csodára. Milyen upgradeket érdemes felrakni rá az 500k és 1000k kategóriában? Firing accuracy? Propulsion mod 2?
Téma zárolva.
Több
8 éve 1 hónapja #14375 Írta: Bard9999
Bard9999 válaszolt a következő témában: Prémium hajók

Andrej72 írta: Rápróbálok erre a kínai csodára. Milyen upgradeket érdemes felrakni rá az 500k és 1000k kategóriában? Firing accuracy? Propulsion mod 2?


Nálam ezek vannak:
Torp. tubes mod 1.
Torp tubes mod 2.
Populsion mod.
Teering gears

Az első kettő szerintem egyértelmű. Rombolo, tehát legfontosabb fegyvere a torpedó. A 3-nál nálam a legfontosabb a motor javítás, ha körbe körbe megy nem baj, csak ne álljon meg béna kacsának. A 4-nél nálam a fordulékonyság a lényeg, mivel sokat manőverezek vele.
Téma zárolva.
Több
8 éve 1 hónapja #14377 Írta: Andrej72
Andrej72 válaszolt a következő témában: Prémium hajók
Azért az orosz rombik, meg ez is jó kis gun boat. Ennél plusz bónusz, hogy a torpedója is jó.
Téma zárolva.
Több
8 éve 1 hónapja #14379 Írta: Andrej72
Andrej72 válaszolt a következő témában: Prémium hajók
Prop moddal, meg a steering gearrel egyetértek. Az első slotba én a main battery modot tenném. Az 500k slottal vagyok bizonytalan. A firing accuracy nem biztos, hogy megéri a 12km körüli lőtávon. Az AA lőtáv növelése nem rossz, de annyira kevés a dps (36), hogy azt kitolni 3.5-ről 4.2 km-re nem jelent semmit. A torony forgatás javítása meg tűzgyorsaságot csökkenti, így azt sem forszíroznám. Legjobbnak talán a torpedó csövek forgatásának gyorsítása, és a javítási idő csökkentése tűnik.
Téma zárolva.
Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #14380 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Prémium hajók
Nem ismerem az orosz DDket, de azok inkább lövöldöznek, mint torpedóznak. Én inkább az ágyukat fejleszteném..
Az AA szerintem felejtős, tekintve, hogy az esetek 90%ban amúgyis ki van kapcsolva..
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja Get200 által.
Téma zárolva.
Több
8 éve 1 hónapja #14383 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Prémium hajók
A Derzsky jó volt a torpedó spam miatt, de süllyeszteni nehéz volt vele, 5x2 kis szalvó és gyenge sebzés.
A Gnevny már gunboat, 4 130mm-es ágyúval, külön toronyban. Ezzel valóban jobb inkább lövöldözni, torpedózni csak elkószált BB-t/megtalált CV-t tudtam vele.
Az Ognevoy még mindig 4km-es torpedókkal rendelkezik, bár legalább 70 csomósak. Viszont a 4 löveget két toronyba pakolták, és mivel az egyik tornyot, nem ritkán a másodikat is szétlövik, kicsit visszalépésnek érzem.
A Kiev szintén gunboat vonal, de már 3 torony 2x130mm. Torpedó szintúgy 4km, viszont már 2x5-ös.
Az első +torpedó lőtáv a Tashkentnél jelentkezik, modul fejlesztésnél. 5 vagy 6km.

ON: alig várom a Kamikaze R-t. Néztem pár visszanézést vele bétáról talán, jónak ígérkezik. ha beválik, megválok az orosz vonaltól, nekem nem jöttek be ezek a füstből tüzelő gunboat-ok. Néha persze vannak vicces pillanatok, amikor rombolóval megcitadellázol egy tudatlan könnyűcirkálót, de nem ez a gyakori. (nálam)
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.295 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.