Japán csatahajók

Több
7 éve 1 hónapja #37241 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

SgtBala írta:

vonKurz írta:

VoiceOfTheVoiceless írta:

vonKurz írta: egyszeruen nem marad az álcára..

Ne haragudj, de ezzel nem értek egyet. Én a yamato-m full álcával használom.


én meg nem. jó, nem vagyok egy Flamu :)

apropo, ez most jott B)



Nem valóban nem vagy az. Te a magyar Flamu vagy :P :evil:


Akkor viszont vonKurz kolléga kérjük a hajó bemutató videókat a Youtube-on magyarul... :) :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SgtBala, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37262 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

llw99 írta:
Akkor viszont vonKurz kolléga kérjük a hajó bemutató videókat a Youtube-on magyarul... :) :whistle:


egy darabig lehet viccelni vele, de ha komolyabban elgondolkozom rajt, akkor minden meccset felveszek, aztán van közte nem kevés látványos dolog. nem vagyok unicum egyébként,de ettől még tényleg sok jó meccsem van, és ha valaki érez rá affinitást, hogy összegyűtjtse, ne csak az én, hanem a többiek olyan replayet, amelyiket érdemes, akkor szívesen küldenék neki időnként...

aztán, ha Győrtől, az ország talán legfejlettebb/gazdagabb vidéki városától 15km-re eljutunk addig, hogy lesz elfogadható internet, akkor meg is tudom nézni őket, mert a forgalomkorlátos mobilneten őszintén szólva nem erőltetem a HD videókat...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99, SgtBala, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37264 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
szegény.. nekem Győrtől 35km-re elég jó netem van :) (nem nagyképűzésből :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #37267 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Japán csatahajók

VoiceOfTheVoiceless írta:

SgtBala írta: Bármely nemzet csatahajóit viszed pocséklás a concealment. Szíp nagy böszme ágyúik vannak, és ha elsütöd őket máris te vagy a fény az éjszakában. Hasznosabbra is rakhatod azt a skillt hidd el.

Következő patchtől bármilyen ágyút elsütsz látni fognak, tehát ne azért ne tegyen valaki egy hasznos skillt, mert fél, hogy egyből látni fogják.



Nem a félelem vezérel a skillezésnél. Mást hasznosabbnak gondolok és ennyi. Lehet rosszul gondolom, rosszul pakolom, de egyenlőre nem éreztem hiányát BB-n.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #37343 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Én az Izumot képeztem annó át teljesen, mert rájöttem azzal neház volt úgy hogy láttak 18 km-ről alapból. Több cruiser is tudott rám stealth fire-el lőni úgy hogy spotolt, és persze folyamat "égett a lámpa". A hajó kétharmadát full álcával fejeztem be, és megtartottam a yamato-n is, és igen hasznosnak találom tekintve azt, hogy nagy általánosságban olyan 15-18km-en igyekszem elhelyezkedni amég nem szóródik az ellenfél és nem lehet kicsit nyomni. A sokszor hatalas segítség az álca mert szorult helyzetben van időm megfordulni mire közelbe érnek, és pár citadellát ezzel már kikerültem. Ennek ellenére nekem a fő problémát a célzás okozza a Yamato-nál. :cheer: Valahogy nagyon nem érzem az ágyúit főleg nagyobb távolságban. Emiatt több rossz köröm is volt vele, nameg hála a csodálatos gépemnek, sokszor elég nehéz is 20km-en pixel snipe-olni egy cruisert vele, mikor azt sem látod, hogy melyik az eleje és a vége, csak a térképre hagyatkozol. Persze tudom hogy a baj az hogy nem tudok jól célozni, és ezt komolyan is gondolom minden viccet félre téve.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #37347 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Japán csatahajók
Remélem három hét múlva jó lesz a net Győr környékén mert nem szeretnék net nélkül lenni a Móvári makettversenyen....:)

chapo990 írta: szegény.. nekem Győrtől 35km-re elég jó netem van :) (nem nagyképűzésből :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.