Prémium cirkálók

Több
4 éve 9 hónapja #60316 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Mi a közeljövő??

Patchenként van váltás mind teszthajók irányában, mind új elérhető hajók tekintetében... Ha valami most kerül be live szeróra, akkor kb 2-3 patch, mire bejön valamilyen formában a népnek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60323 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ok ok, akkor ugy kérdezzem h van annyira jó a Stalingrad h érdemes megvenni, v várjak még?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #60326 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ha engem kérdezel, akit alapból érdekelt, de nincs meg, így nincs randomos tapasztalatom, míg kláncsatán DM-mel szisztematikusan szét tudom szedni, akkor azt mondom, hogy ne arra gyűjts... de mindenképp várj egyéb véleményt randomról, vagy azt kláncsatás körülmények közt használni tudóktól!

Várni várhatsz addig, amíg nem jön a hír, hogy kiveszik, addig gyűjtesz, nő a választék, stb... nem rossz döntés az se...
Én még megvárnám, míg kijön a smolensk meg a párja, vagy legalább tudjuk, hogy miért jönnek!
Utolsó szerkesztés: 4 éve 9 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #60333 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nekem sincs meg, kuponnal meglenne, de inkább várok, hátha jön más steelbe és arra kell.

Stalignradnak nincs hydroja, ami gond tud lenni, ha nincs aktív radar dd-k ellen, vagy zao és más hajó torpedóz meg messziről, úgy, hogy nem látod. Az égés nerfje nemtom mennyit rontott rajta, rankeden elégé elvoltak ellenfél csapataiban, nálunk is 1 volt általában (3 stalingrad ellennél az szép kis fal volt, ha jól rémlik)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja - 4 éve 7 hónapja #60743 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
végül megvettem ezt a t9 amcsi BC-t, jó, ha van, föleg mikor ilyen credites küldi van és speckósan amcsit kér Xd
3. kör, első kör 102k dmg-es bukó volt, utána 69k dmg-es győzelem







radar modult elfelejtettem venni hozzá, ilt rakok bele külön egy kapitányt, mert kelleni fog (a 2 speckó amcsiból az egyiket, megnézem ki szabad és kin van értelems skill pont mennyiség, a régebbi 6 pontos, azt tudom biztosan, de 1m free xommander xp-t nem akarok elkölteni rá Xd )

(credit rész: francia festés, zászlókból a sima +20% credites, meg a piros sárkányos ami asszem +30%, ilt wows prémaccount)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 7 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
4 éve 7 hónapja #60915 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
a kölcsönhajó legalább bevált kláncsatán
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.301 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.