Olasz Cirkálók

Több
4 éve 6 hónapja #61402 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Olasz Cirkálók
Nekem Roma-val szerencsém volt, mert párszor azért top tieres vagyok, de akkor se megyek néha vele semmire se a pontossága miatt :woohoo: (azért egy 4km-re tőlem lévő new orleans vagy mi volt, rálövök az egyik elülső ágyúmmal, a 3 lövedékből 1 balra 2 jobbra tőle 500 méterre csapódik be, zt marhára nem hiszem el... és nem egyedi ez ahogy látom)

Amúgy tessék ,egy Roma :silly:
KC Roma, fejlesztett változat :P




nekem eddig 13/22 és semmi, gond, h ládából se jtt semmi (2 pt-ről, 2+2 meg küldirészekért), 5-6k-t kidobni 5 prémládára meg nem akarok... (1x csináltam ilyesmit orosz bb-knél, vladit megkaptam, de az orosz bb szórást nem szerettem, vagyis t8-9-esen, t10-esen elmegy)
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja - 4 éve 6 hónapja #61404 Írta: ladanyi
ladanyi válaszolt a következő témában: Olasz Cirkálók
Eddig elég lehangoló az olasz ág. Az új lőszer éppen semmirevaló szinte semmit nem sebez és nem üt át, ez erősen behatárolja mire vadászhatsz. Amire meg vadászhatnál az megesz ezzel a töltésidővel szóval gáz. Most perpillanat nem lehet őket eladni nem tudom a végén lehet-e legalább annyi haszna legyen.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 6 hónapja ladanyi által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61406 Írta: old_sergej
old_sergej válaszolt a következő témában: Olasz Cirkálók
Az új lőszer valóban rémes,viszont full AP-vel használom őket,és a BB-kbe is 3-5 ezreket sebzek még a lőtáv határán is,a cirkálók meg nyelik a citadellákat,mint kacsa a nokedlit.Minden hajó más harcmodort,taktikát igényel,próbáld megtalálni a neked fekvő összhangot ezekben.Ne temesd pár csata után,sokszor az rng. sincs velünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61419 Írta: ladanyi
ladanyi válaszolt a következő témában: Olasz Cirkálók
Nem tudom hogy csinálod én tartom, hogy továbbra is egy semmirevaló sz.r. De az eladása majd talán kreditet hoz a konyhára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61420 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Olasz Cirkálók
Úgy tudom Zaratól lesz jó az ág, elfogadhatóbb töltésidő (14,5 sec?), de a t9-10-esre ugye lehet töltésgyorsítót rakni. Szóval "szenvedni" kell t7-ig, ha nem kapok hajót ládából akkor megy free xp, kész Xd Eg 19 pontos kapitány megvan, így nem lesz skill hiány miatt kialakuló gond...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 6 hónapja #61421 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Olasz Cirkálók
De mi ami olyan jó a olasz cirkákban, h ekkora töltésidővel kell ellensulyozni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.250 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.