Adminok figyelmébe

Több
8 éve 2 hónapja #14521 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe

geotigris9 írta:
Szerintem Trucker39 az egyik legalkalmasabb / legrátermettebb a feladatra és ebben szerintem sokan egyetértenek velem, csak kérdés elvállalja-e?


Mint azt korábban írtam, egyrészt nem is vagyok alkalmas a feladatra, másrészt nem is tudom elvállalni a már említett indokok miatt.

Biztos vagyok benne, hogy talál a közösség egy jó moderátor jelöltet az oldalra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #14535 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Én Pumát, Wolfit és Zstorok75-öt javaslom! Lehet választani. :)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Doktoruur által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, sgt_dog, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14540 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Zstorok74 rokonyi kapcsolatban áll Zstorok75el ?Ha igen benne is megbìzok :silly:
(bocs :) )
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Doktoruur, zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #14541 Írta: zstorok75
zstorok75 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Pszt...!

Srácok! Csönd legyen! ;)
Ne buktassatok már le... :whistle:
Nem kell megtudni mindenkinek a "szuper titkos és nagy gonddal választott" másik felhasználó nevem... B)

Irgum-burgum...! :evil:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja zstorok75 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sgt_dog

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14545 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe
Bekaphatod Dog. :) Láttam én is, csak lusta voltam már kijavítani. :whistle: Na de majd most! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14546 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Adminok figyelmébe

Trucker39 írta: Van Admin-ünk természetesen és vannak Moderátorok is az oldalon. Szerintem nem kell ezt a dolgot még tovább bonyolítani. Nincs sajnos az oldalon olyan nagy forgalom, hogy még külön szabályzást is be kellene vezetni.

Néha történnek kisebb balesetek, felesleges topic-ok nyílnak, többszöri figyelem felkeltés ellenére is egy hozzászólásban 4-5 kép van nyitva egymás után, holott az íratlan szabály szerint egyet nyitunk, a többit spoiler tag-ba rakjuk. Számtalanszor szóltam már én is, más is miatta, mégsem figyelnek oda a hozzászólók.

Ha meg épp nem ér rá a moderátor, majd az Admin felkér mást erre a szerepkörre.

Amúgy ha megfigyelitek, sokkal korrektebb, komolyabb hangvételű ennek a fórumnak a nyelvezete, hangvétele, más, hasonló fórumokhoz képest. Szerencsére a Vér Pistikék, nem itt múlatják az idejüket.

Mielőtt bárki próbálna olvasni a sorok között, nem kívánok Moderátor szerepkörben tündökölni.
Egyrészt nem vagyok alkalmas a faladatkör elvégzésére, mert eszembe jut valami, felpattanok hűséges Rosinante-m hátára és újabb szélmalomharcba kezdek, valami játék miatt.
Másrészt remélhetőleg egyszercsak kitavaszodik és akkor inkább a kertet csinálgatom, nem ülök egésznap a gép előtt.
Harmadrészt hirtelen haragú ember vagyok, ha valaki rosszalkodna, hamarabb kihajítanám a fórumról, mint ahogyan végig gondolnám az idevonatkozó szabályzati pontokat.

Amúgy vonKurtz alkalmas lenne a szerepkörre. Ha valaki nemért egyet a véleményével, percek múlva az illető eltűnne az oldalról, az összes hozzászólásával egyetemben és minden topic a hordozók és a rombolók dícséretéről zengene. :evil:

Persze nem kell komolyan venni ám a dolgot, csak kicsit szúrkálódtam. ;)



Nos ezt most olvastam szóval nem olvastam el még mielőtt írtam amit írtam az előző HSZ-ben veled kapcsolatban, de ez csak megérősitt abban, hogy te volnál a legalkalmasabb erre a feladatra. És amint látod néhányan köszönetet mondtak a HSZ-m alatt ami nem nekem, ha nem a te személyednek szólt!

Szóval szerintem még gondolkodhatnál rajta, értem az érveidet, de az a meglátásom igazából csak kifogások. Nem mondom, hogy vállad el vagy ne, de még aludhatnál rá egy kicsit mielőtt véglegesen döntesz.

Nyilván igen ez + felelősség + idő is és akik amúgy csinálják az oldalt ők is plusz időt raknak bele. De ha kényszerként élnéd meg, ha elvállnád akkor azt mondom ne tedd.

! Most eszembe jutott egy köztes javaslat, vagy csak próbáld ki milyen lennél adminként néhány napra, hogyan tudod összeegyeztetni idővel egyéb dolgokkal mert mint mindennek a puding próbája az evés.

Gondolj bele menyivel más lenne az ország a világ, ha mindenki felvállalna valami plusz dolgot a közösségért, minden anyagi motivációt nélkülözve, csak azért, mert tudja ezzel is jobb lesz a közösség mert valahol, szívügye is a dolog és végső soron a világ is és egyébként meg az ő lelkének is csak javára válik egyébként.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sgt_dog

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.260 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.