Pan-Asian Rombolók

Több
5 éve 1 hónapja #57907 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Végre egy értelmesebb kör gadjahval, természetesen top tier vagyok, a csapat meg valahol máshol szedi az ellenfél utolsó hajóit.... (meccs elején 7 hajó célzott be, meg valszeg ebből lött is legalább 4) Flint éppen túlélte a végén...



Itt ment el a double strike-om, gnei késve halt meg

De azért érdemes Königsberg, Lyonra ránézni, Köngisberg a map szélén haladt FOLYAMATOSAN, Lyon meg passz, egyszer fennakadt, de azt se értem minek ment A-ra, mikor EGY ELLENFÉL SE volt ott...






Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 napja #58422 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Most vagy velem van a gond, vagy csak szívat a rendszer ezzel a hajóval? 18 kör, 6 győzelem mióta megvettem...
Ma sikerült azért egyből nyerni, de valahogy visszahozta a csapat bukó állásról










igen, fletcher aki a capre ment az 100 hp-n volt mikor eltűnt, rámehettem volna, de akkor felspotolnak, ha ki is lövöm akkor capelni nem tudtam volna és nagy eséllyel én is megyek a dd után. Radarok miatt nem tudtam befoglalni a capet fent, vagyis radar + a visszatérő ibuki okozta a gondot. Utána rámentem a menekülő bimarckra, természetesen nem tlaáltam el, mert elfele ment tőlem és piszok lassúak ezek az amcsi torpedók. Majd ivssza capre, párat belelőttem ibukiba, majd hipperbe mielőtt bacepeltem azt a bázist amit először akartam (ilt sikerült is utána, csak elmentem onnan és befoglalták). De pf, kell ifhe? Musashit 2k hp-ról alig bírtam lelőni, habár macera volt, hogy 10km-re volt és a lövedékek elég lassan szállnak nagy ívben....

CHung mu is ilyen, mi? :dry:
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #58913 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Fushun :) Jó dolog ez a mélyvízi torpedó,800 méterről észlelhető csak szóval ha jól céloztam nem igazán kerüli ki.Bár a japán DD-k jobb álcája néha meglep de viszont a tűzereje jobb csak a torpedóikra kell figyelnem.Azért a HE-vel lőtt 7 cita meglepett :blink: a Ranger ennyire érzékeny rá?





És igen megint csak lőttem :whistle: de csak kigyújtom ha már egy torpit beszedett ;) csak kár hogy pár száz HP-ról kicsapták az Aobát :angry:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, Mcarthur73, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59375 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Na, megvettem végül, meg eladtam a t8-ast (igen, látom ,hogy akciós, de nem nagy a veszteség). Torpedókat kfiree xp-ztem, nincs idegem 55 csomós torpedókhoz, első csata kissé meh volt...






Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59714 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Ez a meccs, oh atyám...



nemtom hogy nyertünk, fletcher valszeg alkotott Xd








gond volt, hogy B-n chungmu+kitakaze volt, amaitt nem tudtam capelni, aztán valahogy sikerült pár torpedót yamatoba és bismarckba küldeni
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #61256 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Pan-Asian Rombolók
Tier 8 premium: Siliwangi
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.333 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.