Német rombolók

Több
5 éve 1 hónapja #57675 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
majd 3. kör, jó volt, hogy kagerou elküldött 8 torpedót, meg akartam kérdezni tőle, hogy füstje van, vagy torp reloadja, de küldte a 2. 8-as torpedó rajta, annyi baj volt, hogy MÖGÖTTEM volt.... hála a jó égnek, hogy nem küldött a kikötőbe...

meg valaki írta ,hogy useless dds, rám és kageroura gondolt valszeg hogy én nem mentem spotolni, Nem tudom, 2 bukó után semmi kedvem nem volt 0 ágyúzással játszani a meccsen










annyi volt, hogy első meccs után free xp-vel kihúztam maxra mindent, utolsó modul slotra nem tudtam mit rakjak, végül ágyú töltésgyorsítót raktam fel, de érdemes torp töltésgyorsítót felrakni?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja - 5 éve 1 hónapja #57906 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Kár, hogy keveset sebeznek ezek a német torpedók, habár Minotaurt 20k-ról tudtam csak elvinni....











És a Midway ott maradt 6k hp-n :( :evil: (hát na, Roon is rám jött, nem túl egészséges, ha cv mellett más is vadászik rám, meg nem volt spot így nem tudtam mit lőni füstből, torpedókkal meg misseltem...)

Még 90k xp kell Z-52-höz, de mindjárt lejár a prémnapom cw-ről :side:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 1 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #57998 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Nem is kellenek torpedók....








Már csak credit kéne...

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58000 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Dühöngő
Grievous! Gratulálok.
Megkérhetlek, hogy pár szóban összefoglalnád a különböző romboló ágak tulajdonságát...
Például: A PA rombolók torpedói más rombolót nem sebeznek, ezét az oroszt rombolókhoz hasonlóan (rövid torpedó hatótáv miatt) főleg a fő fegyverzetére kell támaszkodni a csatákban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58005 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Dühöngő

Grievous írta: Nem is kellenek torpedók....








Már csak credit kéne...


Gratulálok, ez a kitartás diadala :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58014 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Dühöngő
Gaede és Z1 nem tetszett, de Z-23 és Z-46 az bejövök, habár Z-46-tal volt prá sikertelen köröm, de cv rework beütött ugye....

thanks :D



Én csak az IJN dd ágakat vittem ki t10-ig, anno 1 ijn és egy usn dd ág volt, és a torp boatok érdekeltek, mert nem kell nagyon gunozni, aztán jött az ágszétválasztás és akkor t8-ig elmentem a 2. ágon is, majd ugye pár hónapja jött az ág folytatása :D
PA dd-k dwt miatt tényleg picit macerásak, de elsődlegesen ezeket a WG-sek supportnak tervezték, ezért nerfelték a Yueyangot, habár azt, hogy a gun mellé a torpedókat is lenerfelték, vagy fordítva és miért nem csak az egyiket, az kérdés (nekem nem néz ki soknak a +1seces töltés, igaz, alapból 3 seces volt). Nekem a t7-es van meg, fushun nem tetszett, mert lassú a toronyforgása, a GM meg kb egy jervis (eggyel fejlettebb hajóosztályú ez a PA dd, vagy kettővel), csak 6.1-es álca mellé 8km-es torpedókat kapunk, jervis meg 6.3-as camo és 7km-es torpedókkal rendelkezik ami miatt nem kedveltem.
röviden akkor:
ijn shimakaze ág: torpedók mindenek előtt (20km-es torpedót a t10-esen max funnolásra használd, semmi másra nem jó az, 8km-es öngyilkosság)
ijn harugumo: ágyúk mindenek előtt
német: dd hunter, t8-tól 5km-es a hydro hatótávja hajók felspotolásánál ami elég kellemes, ha nincs sok ellenséges hajótámogatás akkor berohansz a capre, megölöd a dd-t amíg a füstjében álldogál és nem spotol vissza, majd beállsz a füstjében capelni, vagy mész elfele :silly: (amúgy a toronyforgás picit lassú, meg az álcájuk se a legjobb, mert nagyok)
usn: csak mahanig van meg, ezek kiegyenlítettek, potnosabban elég jók AA-ban, elsődlegesen gunboatok, torpedózni normálisan t7-től tudnak talán, de ebben nem vagyok biztos (vagyis úgy torpedózol, hogy ne spotoljanak fel közben), gearing elég jó, legendary modullal meg az álcája kiváló)
pa: dwt, füstje supportra van ahogy a hajó, légvédelme nulla az egész ágnak
brit: hasonló a némethez, csak 3km-es hydro hatótáv, de sokáig tart az aktív idő, tornyok körbeforognak
2 orosz dd: passz, nem dd-zek velük :D khaba nem kapta meg a bb nerfet harugumohoz hasonlóan (sima AP hit max sebzést ver bele, mint régen) de a khaba egy miniCL, grozovoi meg 3 tornyos khaba jobb camoval, de van füstje ami a társáról nem mondható el
A következő felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk, leopardusz, SgtBala

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.372 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.