Amerikai repülőgép-hordozók

Több
4 éve 11 hónapja #59021 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Végre, kész a 3m credit cv-kkel ,egy ideig nem akarok cv-zni :unsure: (16 kör, 0-50k dmg rangerrel elsődlegesen, mi a francot kéne csinálnom t8-ban t6-os cv-vel pl? T7-ben is szívás néha...)





jó, 12 pontos a kapitányom, az a hiányzó skillpontok annyit tennének hozzá?
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59023 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Szia

bocs, az egyenes szóért, sokkal jobb játékos vagy, mint én, de hidd el a CV - kel is lehet jó köröket menni, akár T6 - ban is , csak gyakorolni kell.

Amikor először bejött a rework, akkor coop - ban egy Bismarckot nem bírtam eltalálni egyszer se ..bele kell jönni ebbe is. :)


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59025 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Torpedóknál gond a célzás nekem, találjam ki a sebességét, ha mozog egyáltalán :side: De nagyobb gond, hogy néha a támadásnál csak úgy eltűnik a raj fele, vagy csak annyit látok, hogy egy pillanat alatt a raj hp-ja lefeleződik és narancs lesz, majd megint jön az újabb hp veszteség.
Jó, mikor a dd pl benne van a rakéta célzókörbe, de körbe lővi a rendszer, az ellen sokat tenni nem tudok ,vagy hogy pl 1900 lenne 1db rakéta sebzésértéke maximum (én úgy értelmeztem ,hogy 1db, mert a torpedóknál is az 5k-t egynek értelmezi), akkor 5 találatra bedob egy 1800-at? Tessék? Jó, egyik ilyen meccsen volt 2 ilyen támadásom, majd a 3. volt 3k Xd (ez dd-kbe, ijn talán) Meg mikor criticalt lövök 0 sebzéssel, mind rakétákkal, mind HE bombákkal, főleg dd-kbe :side: (BB-kkel is csodás, ott ugye váratsz fél percet következő lövésig)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #59027 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
Torpedóknál inkább eléje tarts többet, fékezni nem tud akkorát, ha BB - ről van szó, így az esetek nagy részében eltalálod

Amiről beszélsz az a random AA, van hogy eltűnik a raj fele, van, hogy 2x is vissza tudsz fordulni ... a másik meg az RNG, ami itt is közrejátszik, mint amikor BB -vel 8 km - ről 1200 -at lősz egy CA oldalába, ahelyett, hogy dev strike - al kiszakadna a világból.

Múltkor egyik meccsen magányos GK az A pontnál, na mondom , csemege ... megyek a 8 torpedóvetővel / brit T8/, elkezd lőni az AA, majd volt nincs raj :ohmy:
ok, valahol van itt egy CA, visszamentem a bombázókkal, ott már az egész rajt nem szedte le, de megtépázott rendesen, és nem volt CA
2 perccel később ugyanez a meccs, megyek egy torpedóvető rajjal, a semmiből előjön egy Buffallo, na mondom nekem annyi, de azért megpróbálom megtámadni ... 2x fordultam rá, és 2*2 torpdedót be is szedett .... na, akkor ez most mi ... :huh: :ohmy:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59034 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
yep, desmoinnal is ki voltam akadva ilyenkor, ha ez történt, pedig az jobb AA-ban Xd

próbálkozok majd, de lehet free xp-zek, 100k xp van rajta, de a kapitány 12 pontos, ami elégé necces már Xd
ja, random aa-ról jutott ez eszembe ma...



(mindenkitől 6km-re voltam kb :blink: )

Midway rakétás osztaga 2x7k-t tud a kronba sebezni, úgy, hogy van mellettem kb 3 hajó? :blink:





meg párszor rám jött még, de valahogy túléltem a bukó meccset...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #59040 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók
háááát használhatsz free xp - t ha gondolod, de a T8 -as is bekerül nem egyszer T10 - be ... és ha ott van egy CA, pláne brit, akkor általában a monitor széléről is ki szoktam repülni, de még onnan is leszednek

A képeiden is azt látjuk , amiről beszélünk ... random AA ... csak általában amikor ez van, akkor mindig a rossz oldalon van az ember
Ha ca vagy kinyírnak szinte, ha cv vagy, meg hullanak a gépek ... amik pl. máskor nem szoktak
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja Sith7 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.302 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.