Amerikai repülőgép-hordozók

Több
6 éve 4 hónapja #47497 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

HardcorePunk írta: Csak a német BB-k be tud ekkorát verni, a japók és amcsik alig kapnak valamit. Cirkálóra meg dd re sebzést felejtsd is el. Úgyhogy nem olyan op ez.


Úgy tűnik az oroszok is osztják a közhelyet az "all or nothing" páncélséma "jobbságáról" :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47498 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

HardcorePunk írta: Csak a német BB-k be tud ekkorát verni, a japók és amcsik alig kapnak valamit. Cirkálóra meg dd re sebzést felejtsd is el. Úgyhogy nem olyan op ez.

70mm már elég, hogy élesítse a bombákat, szóval elég sok cirkáló kap citadellát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47501 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

Storm írta:

HardcorePunk írta: Csak a német BB-k be tud ekkorát verni, a japók és amcsik alig kapnak valamit. Cirkálóra meg dd re sebzést felejtsd is el. Úgyhogy nem olyan op ez.

70mm már elég, hogy élesítse a bombákat, szóval elég sok cirkáló kap citadellát.


Furcsa, nekem tegnap csak 800! dmg et adott egy egy dobásra cirkálókba... van rá két tanúm is a szakasztársak. Az Ap bombák egyébként túlságosan rng függők, sokkal biztosabb a HE bombás raj, ahol 80% legalább egy gyújtás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #47502 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

HardcorePunk írta:

Storm írta:

HardcorePunk írta: Csak a német BB-k be tud ekkorát verni, a japók és amcsik alig kapnak valamit. Cirkálóra meg dd re sebzést felejtsd is el. Úgyhogy nem olyan op ez.

70mm már elég, hogy élesítse a bombákat, szóval elég sok cirkáló kap citadellát.


Furcsa, nekem tegnap csak 800! dmg et adott egy egy dobásra cirkálókba... van rá két tanúm is a szakasztársak. Az Ap bombák egyébként túlságosan rng függők, sokkal biztosabb a HE bombás raj, ahol 80% legalább egy gyújtás

Nem biztos, hogy olyan részt talált ahol van 70mm páncél.

AP bombák összességében hasznosabbak, mert ha betalál, akkor megkeseríti az életed. Perma flood-ot 2 torpedó rajjal is elő lehet idézni és az több sebzés, mint a tűz.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #47503 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

HardcorePunk írta:

leopardusz írta: Hát nem tudom, a Lexi megtámadta a Friderichemet, nem tudtam semmit tenni ellene, a torpedók meg a 2 AP bombázóraj ugy minusz 50e. hpt jelentett... Szóval nekem asztán ne sirjatok... :angry: :P


Csak a német BB-k be tud ekkorát verni, a japók és amcsik alig kapnak valamit. Cirkálóra meg dd re sebzést felejtsd is el. Úgyhogy nem olyan op ez.


Ja a cirkákat annyira feleljtsd el hogy egy essexnek már van annyi sebzése hogy ha elég gép ér oda akkor kibassza fullról pl a moskvát.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 4 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 4 hónapja #47504 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Amerikai repülőgép-hordozók

bontottcsirke írta:

HardcorePunk írta:

leopardusz írta: Hát nem tudom, a Lexi megtámadta a Friderichemet, nem tudtam semmit tenni ellene, a torpedók meg a 2 AP bombázóraj ugy minusz 50e. hpt jelentett... Szóval nekem asztán ne sirjatok... :angry: :P


Csak a német BB-k be tud ekkorát verni, a japók és amcsik alig kapnak valamit. Cirkálóra meg dd re sebzést felejtsd is el. Úgyhogy nem olyan op ez.


Ja a cirkákat annyira feleljtsd el hogy egy essexnek már van annyi sebzése hogy ha elég gép ér oda akkor kibassza fullról pl a moskvát.


A Hindi és a Mino kivételével mindent egydobásoz, tényleg nagy szar :D
Ha ezt autodroppal is meg lehetne tenni, pár embernek az se lenne elég jó :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.286 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.